Interlabel

Wysokiej jakości czytniki i karty identyfikacyjne.

Czytniki i karty identyfikacyjne
ul. Wesoła 6, 80-209 Tuchom pomorskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
(58) 668 03 41
Interlabel

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy INTERLABEL znajduje się w Tuchomiu, na terenie województwa pomorskiego. Specjalizujemy się w sprzedaży urządzeń do znakowania i identyfikacji. Działalność w branży prowadzimy nieustannie od 2005 roku. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Mariusz Cichoszewski.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności firmy Interlabel jest sprzedaż oraz serwis terminali płatniczych. W naszej ofercie można także znaleźć czytniki kodów kreskowych. Możemy również zaproponować drukarki etykiet czy kart plastikowych.

Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy sprzedaż terminali. Oferujemy również czytniki przemysłowe i ladowe. Nasza oferta obejmuje również etykiety foliowe. Dysponujemy także taśmami termotranferowymi.

Nasza kadra pracownicza jest doświadczona oraz wykwalifikowana. Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług z zachowaniem konkurencyjnych cen.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Interlabel.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
F
Fryderyk
Zawsze dokładają wszelkich starań, by sprzęt był naprawiony w krótkim czasie.
A
Arkadiusz
Polecam, kupiłem tutaj bardzo dobrą drukarkę fiskalną, sprawdza się bez zarzutu.