Adrian Kurek ISOMAL

Usługi alpinistyczne dla przemysłu.

Szklarze
ul. Kwiatowa 8, 83-322 Zgorzałe pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Adrian Kurek ISOMAL

Informacje

Opis działalności
Firma ISOMAL działa od 2009roku. Specjalizujemy się w wykonywaniu prac alpinistycznych dla przemysłu. Nasze doświadczenie obejmuje prace na terenie zakładów o podwyższonym ryzyku wybuchu/pożaru m. in.: rafinerie, elektrociepłownie, zakłady chemiczne, czy zakłady regazyfikacji gazu LNG.
Produkty i usługi
Wysoka jakość gwarantowanych usług oraz wykwalifikowana kadra pracowników pozwoliły nam zyskać uznanie wielu przedsiębiorstw. Pracowaliśmy przy dużych inwestycjach i projektach budowlanych. Dla liderów w branży zabezpieczeń przeciwpożarowych MERCOR S.A. wykonywaliśmy malowanie hydrodynamiczne w dostępie linowym, zabezpieczenia ogniochronne konstrukcji stalowych w systemach mcr Isoverm HCT oraz mcr Isoverm 825 w ilości przekraczającej 30 tys. m2 zabezpieczeń, a także prace towarzyszące. Podejmowaliśmy się również realizacji planu naprawczego w przestrzeni międzysufitowej o łącznej powierzchni przekraczającej 16 tys. m2 w jednym z centrów handlowych we Wrocławiu, oraz przy innych realizacjach takich, jak prace malarskie w systemie DOSSOLAN 2000S i zabezpieczenie ogniochronne konstrukcji stalowej farbami pęczniejącymi. Nasza szeroka oferta obejmuje:

- malowanie natryskowe,
- zabezpieczenia ogniochronne konstrukcji budowlanych,
- montaże/demontaże w dostępie linowym,
- usługi w strefach ATEX/HAZLOC,
- czyszczenie i renowacja hal i elewacji,
- antykorozja stali i betonu,
- iniekcje,
- prace spawalnicze.

Wykonujemy prace w dostępie linowym oraz budowlanym na terenie całego kraju. Wykorzystywane przez nas techniki dostępu linowego, pozwalają na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy inwestoradzięki ograniczeniu użycia rusztowań czy podnośników. Z każdym rokiem zdobywamy nowe uprawnienia rozszerzając zakres naszej działalności o kolejne kluczowe dla nowoczesnego budownictwa usługi. Dzięki temu możemy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z firmą Isomal.
Marki i specjalizacje
Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na osiąganie naszych celów: Absolutne Bezpieczeństwo, Najlepsza Jakość, Terminowość, Profesjonalizm i Kompleksowa Obsługa.
Certyfikaty
W celu dbania o najwyższe standardy bezpieczeństwa, wdrożyliśmy system zarządzania BHP zgodny z OHSAS 18001 i w sierpniu 2017r. pomyślnie przeszliśmy audyt certyfikujący.

POLITYKA BHP

Celem polityki jest zapobieganie wypadkom i chorobom. Dlatego istotną sprawą jest identyfikacja zagrożeń i przekazywanie informacji o nich Pracownikom oraz wprowadzanie odpowiednich procedur bhp w celu zapewnienia zgodności z wytycznymi dotyczącymi bhp, jakie są zawarte w przepisach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń