FHU Beryl Rafał Sałata

Wiercenie studni głębinowych, przemysłowych i przydomowych.

Studnie
ul. Długa 31, 83-442 Górki pomorskie
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
788 170 040
Adres korespondencyjny
ul. Długa 31, 83-442 Górki pomorskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy BERYL znajduje się w Górkach, na terenie województwa pomorskiego. Specjalizujemy się w kopaniu studni głębinowych. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2017 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Rafał sałata.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności firmy Beryl jest wykonawstwo studni głębinowych - zarówno przydomowych, jak i przemysłowych. Podejmiemy się również wykonania studni pod deszczownie. Oprócz tego w naszej ofercie można znaleźć wykonanie tymczasowych studni wierconych na czas budowy. Zajmujemy się także pogłębianiem studni bądź jej czyszczeniem.

Nasza oferta obejmuje również:
- dobór pomp głębinowych,
- wykonywanie obudowy studni,
- budowa i dobór filtrów studziennych,
- wykonanie stacji uzdatniania wody,
- podłączenie instalacji wodnej do budynku.

Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy wykonywanie odwiertów pod pompy ciepła. Wykonamy także otwory pod odpowiednie konstrukcje. Oferujemy również wykonywanie dokumentacji hydrogeologicznej. Uzupełnienie naszej oferty stanowi wykonywanie odwiertów próbnych i pomiarów wydajności studni.

Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem chcąc spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość, a także konkurencyjne ceny.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do współpracy z firmą Beryl.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
pomorskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
D
W
D Wiecz
Bardzo dobra współpraca, dość tanio i bardzo profesjonalnie. Polecam