Soko Caro

Szeroki wybór środków do łazienek

Artykuły i sprzęt BHP
Dworcowa 35, 83-400 Kościerzyna pomorskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(58) 686 24 99
Adres korespondencyjny
Dworcowa 35, 83-400 Kościerzyna pomorskie

Informacje

Opis działalności
SOKOCARO od 1995 roku jest firmą zajmującą się dostarczaniem najwyższej jakości profesjonalnych środków do łazienek. Współpracujemy tylko z największymi i najlepszymi producentami. Dzięki zachowaniu wysokich standardów naszej dystrybucji uzyskaliśmy przywilej ich reprezentowania. Nasi klienci należą do bardzo wymagających, a naszym celem jest spełnienie ich oczekiwań w dziedzinie higieny.
Produkty i usługi
SOKO INTERNATIONAL od 1991 roku jest dostawcą najwyższej jakości profesjonalnych środków czystości i wyposażenia łazienek. Współpracujemy tylko z najlepszymi producentami, a przez zachowanie wysokich standardów naszych usług zyskaliśmy przywilej reprezentowania ich w całej Polsce. Nasi odbiorcy należą do najbardziej wymagających, a naszym celem jest uprzedzanie ich oczekiwań w dziedzinie higieny.

Produkty spod znaku DREUMEX są od wielu lat znane na całym świecie i są synonimem najwyższej jakości w swojej dziedzinie. Wiele firm w Polsce z powodzeniem i zadowoleniem stosuje środki do ochrony, mycia i pielęgnacji rąk DREUMEX. Aby nasza oferta była bardziej kompleksowa oferujemy również produkty uzupełniające (SATINO) takie jak czyściwa papierowe i ręczniki, czyściwa specjalistyczne, a także wyposażenie łazienek we wszystkie potrzebne podajniki i materiały eksploatacyjne do nich,w tym najnowocześniejsze systemy dozujące LUNA i XIBU (firmy HAGLEITNER).
W ofercie znajdują się również środki do stosowania w higienie działów HoReCa, obiektowe, kuchenne, sanitarne, dezynfekcyjne itp.

Ciekawym uzupełnieniem oferty są armatury czasowe austriackiej firmy WIMTEC.
Oczywiście dbając o naszych Klientów staramy się w sposób ciągły monitorować i wprowadzać wszelkie możliwe nowości. Jakość naszych usług, w tym szybka dostawa bez dodatkowych kosztów, jest priorytetem.
Marki i specjalizacje
DREUMEX, HAGLEITNER, SATINO, PLUM
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń