Soko Caro

Najwyższej jakości artykuły do łazienek

Artykuły i sprzęt BHP
ul. Dworcowa 35, 83-400 Kościerzyna pomorskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(58) 686 24 99
Soko Caro

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Soko Caro mieści się w Kościerzynie, w województwie pomorskim. Od ponad 20 lat, a dokładnie od 1995 roku, dostarcza ona wysokiej jakości artykuły do łazienek.
Produkty i usługi
W ofercie prowadzonej przez nas firmy można znaleźć szeroki wachlarz środków do łazienek renomowanych marek. Zachowujemy wysokie standardy dystrybucji, dzięki czemu otrzymaliśmy przywilej ich reprezentowania. Za cel postawiliśmy sobie spełnianie oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Zajmujemy się sprzedażą między innymi produktów spod znaku Dreumex – marki znanej na całym świecie. W naszym kraju wiele przedsiębiorstw stosuje ich środki przeznaczone do mycia, pielęgnacji i ochrony rąk. Nie zabraknie u nas też produktów uzupełniających, takich jak:
- czyściwa papierowe,
- ręczniki papierowe.

Można zaopatrzyć się u nas również w specjalistyczne czyściwa marki Satino. Ponadto oferujemy podajniki i materiały eksploatacyjne do nich, głównie systemy dozujące Xibu i Luna. Prowadzimy sprzedaż środków dezynfekcyjnych, sanitarnych oraz kuchennych i obiektowych, a także środków do stosowania w higienie działów HoReCa. Uzupełnienie oferty to armatury czasowe marki Wimtec.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Soko Caro.
Marki i specjalizacje
Oferujemy produkty marek, takich jak: Dreumex, Hagleitner, Satino, Plum.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń