Andrzej Mach Zakład szklarski

Usługi szklarskie na najwyższym poziomie

Szklarze
ul. Jeziorna 7, 83-400 Kościerzyna pomorskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(3 opinie) napisz opinię
Telefon
(58) 686 37 33
586863733
Andrzej Mach Zakład szklarski

Informacje

Opis działalności
Nasz zakład szklarski świadczy usługi nieprzerwanie od 1993 roku. Zlokalizowany jest w Kościerzynie, na terenie województwa pomorskiego. Jego właścicielem jest Andrzej Mach. Zapraszamy do prezentacji naszej oferty.
Produkty i usługi
Szkło od momentu jego wynalezienia, stanowi jeden z podstawowych elementów każdego budynku, jak i jego wyposażenia. W rękach profesjonalistów takich jak w naszej firmie, materiał ten może nie tylko okazać się bardzo funkcjonalny, ale także znakomicie sprawdzać się jako element wystroju. Klientom proponujemy wiec rozmaite usługi szklarskie, które pozwalają na zaspokojenie ich potrzeb.

Nasza oferta to wykonawstwo elementów i produktów, takich jak:
- szkło zespolone i fazowane
- kabiny prysznicowe
- meble szklane
- ścianki szklane
- balustrady szklane
- przegrody szklane
- szyby hartowane
- witraże
- malowane szyby do kuchni

Dodatkowo, istotny element naszej propozycji stanowi także hartowanie szkła. Usługa ta ma na celu jego wzmocnienie przy pomocy specjalistycznych narzędzi. Szkło poddane takiej obróbce możenaprać dodatkowych właściwości wygłuszających, izolacyjnych a także dodatkowo zabezpieczać.

Każdy z produktów, dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu jesteśmy w stanie dostosować do potrzeb Klienta. Podejmujemy się wówczas realizacji nawet najbardziej wymagających zleceń. Przykładem jest chociażby szkło z grafiką, które może stanowić ciekawy element wystroju każdego pomieszczenia.

Klientów zainteresowanych naszą propozycją zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
M
Magdalena
Wykonał dla mnie kabinę prysznicową zgodną z każdą podaną przeze mnie informacją. Nie było żadnej różnicy pomiędzy projektem a otrzymanym produktem, za co naprawdę polecam.
J
Janusz
Stare lustro spadło i stłukło się. Rama jednak została nienaruszona, miała naprawdę nietypowy kształt, a mi bardzo zależało, aby nowe lustro było do niej dopasowane. Każdy szklarz poza Panem Andrzejem odmówił mi pomocy. On jednak wykonał pomiary i z zadowoleniem wręczył mi wykonany produkt. Polecam.
E
Emanuela
Najlepszy szklarz w okolicy. Zamówiłem u niego szklany blat do mojego gabinetu. Miał być przede wszystkim zgodny z wymiarami biurka, ale jednocześnie robić dobre wrażenie. Panu Andrzejowi zdecydowanie się udało wykonać dla mnie produkt najwyższej jakości.