4-Com. P.H.U. W. Kąkol

Serwis quadów, skuterów i motorowerów, a także sprzedaż części i akcesoriów

Motocykle, skutery i quady
ul. Leśna 33 b, 83-400 Kościerzyna pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
888 567 123
serwis
888567123
kawoj2@o2.pl
4-Com. P.H.U. W. Kąkol

Informacje

Opis działalności
Firma ,,4-Com’’ zajmuje się serwisem i sprzedażą quadów, skuterów oraz motorowerów. Jest przedstawicielem tajwańskiego producenta quadów New Force Motor CO. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Kościerzyna, na terenie województwa pomorskiego.
Produkty i usługi
Od kilkunastu lat zajmujemy się sprzedażą quadów tajwańskiego producenta New Force Motor CO. Oprócz sprzedaży specjalizujemy się w serwisie, który obejmuje wymianę oleju, i filtrów, regulację, a także ogólny przegląd techniczny. Wykonujemy naprawy gwarancyjne podczas okresu gwarancyjnego, a wymiany uszkodzonych podzespołów są bezpłatne.

Dysponujemy wykwalifikowanym i doświadczonym personelem, który sprosta każdej usterce, a także fachowo doradzi i pomoże przy wyborze najbardziej odpowiedniego do Państwa wymagań pojeździe.

W naszej ofercie posiadamy również części do pojazdów tajwańskich i chińskich, a także szeroki wybór akcesoriów, a w tym: kaski, gogle, ogumienie oraz wszelkiego rodzaju oraz wymiarów odzież. W celu uzyskania więcej informacji zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy serdecznie.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń