Polgraf system Zahajka Ł.

Drukarnia, reklamy wielkogabarytowe, szyldy, reklamy świetlne, samochody, flagi.

Szyldy i banery
ul. Słodowa 2, 83-400 Kościerzyna pomorskie
poniedziałek Otwarte całą dobę
wtorek Otwarte całą dobę
środa Otwarte całą dobę
czwartek Otwarte całą dobę
piątek Otwarte całą dobę
sobota Otwarte całą dobę
niedziela Otwarte całą dobę
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
509 435 839
Adres korespondencyjny
ul. Słodowa 2, 83-400 Kościerzyna pomorskie

Informacje

Opis działalności
Pol-Graf System jest drukarnią i zarazem Agencją Reklamową. Świadczymy usługi poligraficzne oraz tworzymy wszelkie systemy reklamowe. Siedziba naszej firmy znajduje się w Kościerzynie, w województwie pomorskim. Właścicielem firmy jest Łukasz Zahajka. W branży działamy od 2004 roku.
Produkty i usługi
Zajmujemy się kompleksową obsługą i realizacja kampanii reklamowych. Promujemy firmy za pomocą różnego rodzaju materiałów reklamowych między innymi poprzez szyldy reklamowe, gadżety, banery, billboardy i inne akcesoria reklamowe. Do każdego zlecenia podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem. Swoją ofertę kierujemy do osób prywatnych, jak i firm.

Nasza oferta jeżeli chodzi o usługi poligraficzne:
- wizytówki,
- notesy,
- foldery,
- ulotki,
- teczki,
- papier firmowy,
- plakaty,
- kalendarze,
- pieczątki.

Ponadto wykonujemy różnego rodzaju wydruki wielkoformatowe między innymi banery reklamowe, drukowanie na folii, canvas, fototapety, nadruk UV i wiele innych. Oferujemy także możliwość oklejenia samochodu. Jest to świetny sposób na reklamę i rozreklamowanie firmy. Dodatkowo zajmujemy się tworzeniem stron internetowych, portali, aukcji i wiele innych. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług oraz atrakcyjne warunki współpracy.

Zapraszamy do kontaktu z firmą.
Marki i specjalizacje
Drukarnia, drukarnie, poligrafia, zakład poligraficzny, drukowanie wizytówek, drukowanie folderów reklamowych, drukowanie materiałów reklamowych, drukowanie zaproszeń, drukowanie tekstów na papierze, druk wielkoformatowy, wydruki wielkoformatowe, drukowanie na folii, introligatornia, druk offsetowy, drukarnia offsetowa, pieczątki firmowe, pieczątki imienne, akcesoria reklamowe, gadżety reklamowe, kalendarze firmowe, długopisy z nadrukiem, kubki z logo firmy, koszulki z nadrukiem, czapki firmowe
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
B
Bartłomiej
Zleciłem im wykonanie kubków i długopisów z logo firmy. Wszystko wykonane solidnie i przede wszystkim w terminie. Polecam współpracę.
H
Hubert
Polgraf to profesjonalna agencja reklamowa. Mają ciekawe pomysły i oferują najkorzystniejszą dla nas formę reklamy. Namówili mnie na oklejenie auta firmowego. To był świetny pomysł na rozreklamowanie firmy. Auto przyciąga uwagę potencjalnych Klientów.