Polgraf system Zahajka Ł.

Reklama świetlna, neony, kasetony

Reklama świetlna
ul. Słodowa 2, 83-400 Kościerzyna pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
509 435 839
Adres korespondencyjny
ul. Słodowa 2, 83-400 Kościerzyna pomorskie

Informacje

Opis działalności
Agencja Reklamowa Pol-Graf System mieści się w Kościerzynie, w województwie pomorskim. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu reklamy w różnej postaci. Na rynku istniejemy od 2004 roku. Właścicielem firmy jest Łukasz Zahajka.
Produkty i usługi
Nasza firma tworzy szyldy reklamowe, tablice planszowe, billboardy, a także litery przestrzenne. Specjalizujemy się w tworzeniu reklamy świetlnej w różnej postaci. Swoją ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych, a także firm. Do każdego zlecenia podchodzimy z ogromną starannością. Wszelkie prace wykonujemy terminowo i rzetelnie. Nasi pracownicy to doświadczona kadra, która posiada ogromne doświadczenie w branży i oferuje ciekawe rozwiązania reklamowe.

Nasza oferta, reklamy zewnętrznej:
- tablice reklamowe,
- litery 3D,
- kasetony,
- neony,
- szyldy,
- witryny sklepowe
- ekrany LED (ekrany ledowe),
- reklama na samochodach.

Ponadto oferujemy wykonanie potykaczy, roll-upów, stojaków, a także różnych gadżetów reklamowych takich jak kubki, odzież, smycze czy długopisy. Dodatkowo zajmujemy się programowaniem oraz tworzymy strony, sklepy i aukcje internetowe. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług oraz pełen profesjonalizm. Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze. Zapewniamy atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń