Art Projekt KM Sp. z o.o.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania

Biura projektowe
ul. Strzelnica 2, 83-400 Kościerzyna pomorskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Art Projekt KM Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Jesteśmy firmą Art Projekt. nasza siedziba znajduje się w Kościerzynie, na terenie województwa pomorskiego. Zajmujemy się tworzeniem projektów budowlanych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Prężnie rozwijamy się jako biuro wielobranżowe. Przede wszystkim cenimy sobie pomysłowość, a także nowoczesność. Staramy się, by wszystkie tworzone przez nas projekty odpowiadały obecnie panującym w architekturze trendom, a także wykorzystywały najnowsze rozwiązania technologiczne, które umożliwiają najlepsze funkcjonowanie danego obiektu.

Wieloletnie doświadczenie w branży i przygotowywaniu dokumentacji projektowej pozwala na dokładne świadczenie usług w tym właśnie zakresie. Cały czas staramy się poszerzać swoją ofertę, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów i trafić do szerszego grona odbiorców. Wszystkie zlecenia wykonują wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo takie usługi, jak:
- projekty aranżacji wnętrz,
- inwentaryzacje budowlane,
- ekspertyzy techniczne,
- projekty zagospodarowania terenu,
- audyty termomodernizacyjne,
- projekty obiektów handlowych,
- adaptacje projektów gotowych.

Dodatkowo można na nas liczyć w zakresie projektowania budynków mieszkalnych różnego typu, a także projektowania budynków przemysłowych, magazynowych i użyteczności publicznej. Potrafimy także projektować instalacje sanitarne czy sieci wodno-kanalizacyjne i małe elektrownie wodne. Dodatkowo opracowujemy dokumentację przetargową i przeprowadzamy obsługę formalno-prawną.

Zachęcamy do skorzystania z oferty biura Art Projekt w Kościerzynie.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń