Nordeco Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane

Profesjonalna realizacja prac budowlanych - wykonawstwo, modernizacje i remonty.

Budownictwo przemysłowe
ul. Tetmajera 5, 83-400 Kościerzyna pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Nordeco Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane
ul. Tetmajera 5, 83-400 Kościerzyna pomorskie
Telefon
Nordeco Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane

Informacje

Opis działalności firmy Nordeco Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane w Kościerzyna
Prowadzimy firmę budowlaną o nazwie Nordeco, w ramach której działalności realizujemy prace z zakresu budownictwa ogólnego. Posiadamy spore doświadczenie zawodowe, a nasza siedziba znajduje się w Kościerzynie, na terenie województwa pomorskiego.
Produkty i usługi
Zapewniamy swoim Klientom usługi budowlane na wysokim poziomie. Naszą specjalnością jest generalne wykonawstwo budynków jedno- i wielorodzinnych, obiektów przemysłowych, a także prace modernizacyjne budowli o różnym przeznaczeniu, w tym także budynków użyteczności publicznej.

Podejmujemy się nawet najbardziej wymagających zleceń, by spełnić oczekiwania swoich Klientów. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych w zakresie budownictwa. Zawsze dokładnie wykonujemy swoje zadania, o co dba wyspecjalizowana kadra pracownicza, która posługuje się profesjonalnym sprzętem budowlanym.

Wykonujemy na przykład:
- hale produkcyjne,
- budynki mieszkalne,
- obiekty przemysłowe,
- magazynowe fundamenty,
- przestrzenie magazynowe,
- budynki użyteczności publicznej.

Zajmujemy się także budownictwem ogólnym, na co składa się wykonawstwo budynków biurowych, galerii handlowych, przeprowadzanie modernizacji budynków oraz prace remontowe. Potrafimy także realizować wykończenia wnętrz oraz tak zwane inwestycje pod klucz.

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu z firmą Nordeco oraz zachęcamy do odwiedzenia siedziby w Kościerzynie.
Zasięg działania
Firma Nordeco Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane z lokalizacji: Kościerzyna świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń