Ekodel Sp. z o.o.

Ekologiczne instalacje produkujące prąd i podgrzewające wodę użytkową

Energia odnawialna
ul. Wojska Polskiego 3, 83-400 Kościerzyna pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
504 504 044
Adres korespondencyjny
ul. Wojska Polskiego 3, 83-400 Kościerzyna pomorskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba spółki Ekodel znajduje się w Kościerzynie, w województwie pomorskim. Oddział firmy znajduje się w Chwaszczynie przy ulicy Gdyńskiej 50/3. Przedsiębiorstwo działa od 2016 roku w branży energii odnawialnej. Jego specjalnością są zlecenia związane z budową systemów fotowoltaicznych. W ofercie również posiadamy sprzedaż i instalację pompy ciepła.
Produkty i usługi
Czysta energia, energia odnawialna lub ekologiczne źródła energii to nazwy stosowane dla nieszkodzących środowisku rozwiązań energetycznych. Jednym z nich jest energia słoneczna, a liderem w jej wdrażaniu na pomorzu jest firma Ekodel. Przedsiębiorstwo dysponuje rozwiązaniami, które są wydajne i nie wymagają obsługi. Koszt ich zakupu zwraca się po kilku latach, a kupno można sfinansować za pomocą kredytu, dotacji, w której pozyskaniu Ekodel pomaga lub leasingu.

Spółka oferuje instalacje fotowoltaiczne, które montuje na dachach albo jako samodzielne konstrukcje. Panele słoneczne, które sprzedaje to:
-instalacje fotowoltaiczne dla gospodarstw rolnych
-instalacje fotowoltaiczne dla firm
-instalacje fotowoltaiczne do domów

W tym pierwszym przypadku mogą być instalowane na domach albo obiektach gospodarczych, np. stodołach lub oborach.

Dachy to również miejsce montażu instalacji podgrzewających wodę. Przez cały rok można mieć dzięki nim ciepłą wodę użytkową w domach jednorodzinnych i większych obiektach mieszkalnych. Często stosowane są też w obiektach sportowych i rekreacyjnych. Dobrymi przykładami są baseny i centra wellness.

Wymienione informacje o firmie Ekodel i jej ofercie to nie wszystko czego można się dowiedzieć. Po więcej warto wejść na stronę internetową, napisać maila albo zadzwonić.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie, dolnośląskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe