Lucyna Domaszk Przedsiębiorstwo Drzewno-turystyczne

Spływy kajakowe po Kaszubach i rzece Wdzie

Agroturystyka
ul. Lipowa 12, 83-424 Lipusz pomorskie
(1 opinia) napisz opinię
Lucyna Domaszk Przedsiębiorstwo Drzewno-turystyczne
ul. Lipowa 12, 83-424 Lipusz pomorskie
NIP
5911382322
Telefon
Lucyna Domaszk Przedsiębiorstwo Drzewno-turystyczne

Informacje

Opis działalności firmy Lucyna Domaszk Przedsiębiorstwo Drzewno-turystyczne w Lipusz
Firma założona przez Lucynę Domaszk znajduje się w Lipuszu, w województwie pomorskim. Działamy od 2011 roku i zajmujemy się organizacją spływów kajakowych dla osób prywatnych oraz grup i firm. Każdy z uczestników wydarzenia objęty jest ubezpieczeniem OC PZU POLISA nr 1014379470.
Produkty i usługi
Serdecznie zapraszamy na nasze spływy kajakowe, które organizujemy w ciągu tygodnia, a także w weekendy. Gwarantujemy każdemu uczestnikowi, że poznawanie cudownego rejonu, jakim są Kaszuby to niezapomniana przygoda, w szczególności, że poruszamy się po Wdzie - rzece, która wiedzie nas przez wspaniałe pola, lasy i łąki, a z jej poziomu można oglądać rezerwaty i inne niesamowite miejsca. Nie jest wymagająca i świetnie sprawdzi się dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z wodnymi sportami. Odcinek, który pokonujemy, wynosi około 22 km, a czas jego przemierzenia to około 6-7 godzin.

Ponieważ wyruszamy z Lipusza, to nasza trasa wiedzie głównie przez takie szlaki jak:
- Słupia
- Pilica
- Graniczna
- Trzebiocha

To równie piękne rzeki, idealnie nadające się na zorganizowane spływy kajakowe dla znajomych, osób prywatnych, albo firm. Warto dodać, że dysponujemy specjalistycznymi kajakami, które są dostosowane do rodzaju przemierzanych tras. Akcesoria sportowe są wytrzymałe, a także zapewniają bezpieczeństwo i wygodę. Po rzekach poruszamy się takimi sprzętem jak:
- kajaki polietylenowe Sprinter - dwuosobowe, składane siedziska ułatwiające załadowanie bagaży i wygodne rączki do przenoszenia
- kajaki polietylenowe Pro-Tour - jednoosobowe, z tworzywa mocnego do uszkodzenia oraz wodoodporne, wyróżnia je grube dno, a także profilowane i wygodne siedzenia ze składanymi oparciami
- kajaki polietylenowe Nati - wygodny sprzęt do spływów na rzekach oraz jeziorach, bardzo sterowny i wyposażony w dodatkowe trzecie siedzenia dla dziecka

Przed przydzieleniem kajaków oraz wypłynięciem każdy z uczestników otrzymuje od nas mapę szlaku. W przypadku dwudniowych eskapad nasi gości mogą na miejscu rozbić namiot, a także zorganizować ognisko i korzystać z parkingu oraz wiaty biesiadnej. Klienci często wynajmują również nasz domek letniskowy w stylu holenderskim. Wyposażony jest w dwa pokoje i łącznie 6 miejsc sypialnianych.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu - firma z Lipusza.
Zasięg działania
Firma Lucyna Domaszk Przedsiębiorstwo Drzewno-turystyczne z lokalizacji: Lipusz świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
E
I
A
Elżbieta i Antoni Żydowicz
Okolica przepiękna na odpoczynek. Domek "holenderka" dobrze wyposażony . Właściciele tworzą sympatyczną , przemiłą atmosferę. Posiadają urocze alpaki, które uwielbiają marchewkę i akceptują osoby obce. Spędziliśmy tam cudowny czas i przygodę na spływie kajakowym. Bardzo polecamy to miejsce. Elżbieta i Antoni Żydowicz z Bydgoszczy.