FHU Nowy-Dach Roman Mejer

Montaż pokryć dachowych, naprawa dachów

Dachy i rynny
ul. Kościerska 20, 83-404 Nowa Karczma pomorskie
(3 opinie) napisz opinię
Telefon
511 016 044
83-404 Szumleś Szlachecki 27/1
511016044
nowydach27@wp.pl
583092725
FHU Nowy-Dach Roman Mejer

Informacje

Opis działalności
Nowy-Dach to firma, której właścicielem jest Roman Mejer. Znajdujemy się w Nowej Karczmie, w województwie pomorskim. Naszą specjalnością są dachy i wszystko co z nimi związane.
Produkty i usługi
Jesteśmy doświadczoną firmą świadczącą szeroki zakres usług dekarskich. Dachy to nasza specjalność, zajmujemy się nie tylko ich budową, ale też naprawą. Ponadto sami dostarczamy wysokiej jakości materiały takie jak pokrycia dachowe i dachówki. Dzięki temu nasza oferta jest kompleksowa, a wszelkie prace wykonujemy sprawnie mając wszystko co potrzebne do ich wykonania. Zdobyliśmy uznanie Klientów zadowolonych z naszych usług. Działamy głównie w województwie pomorskim.

Zajmujemy się kryciem dachów i montażem rynien. Oferta obejmuje także obróbki blacharskie. Zamontowane przez nas dachy są szczelne i odporne na szkodliwe warunki atmosferyczne. Zapewniamy ich stabilność i izolację akustyczną.

Budujemy estetyczne i wytrzymałe dachy na budynkach mieszkaniowych, przemysłowych i gospodarczych. Są to:
- dachy płaskie,
- dachy skośne,
- dachy jednospadowe,
- dachy wielospadowe.

Oferujemy pokrycia dachowe takie jak:
- blachodachówka,
- dachówka ceramiczna,
- dachówka cementowa,
- gonty bitumiczne,
- papa termozgrzewalna.

Naprawa dachów obejmuje wykrycie usterki i jej sprawne usunięcie, wymianę więźby dachowej i pokryć dachowych, a także ponowne ułożenie źle położonej dachówki.

Zespól naszych pracowników to ekipa posiadająca szeroką wiedzę techniczną i zaawansowane umiejętności. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem. Doradzimy na każdym kroku, pomożemy wybrać najlepsze pokrycie dachowe. Jesteśmy rzetelni i terminowi, gwarantujemy atrakcyjne ceny.

Zapraszamy serdecznie.
Marki i specjalizacje
Firma nasza specjalizuje się w kompleksowym wykonaniu dachów oraz ich remontów. ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
pomorskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
T
Tymoteusz
Jestem zadowolony z ich usług. Wybrałem dach wielospadowy. Ekipa szybko go wybudowała, zaoferowała od siebie blachodachówkę. Zaufałem im, dach wygląda teraz wspaniale.
T
Tomasz
Profesjonalna firma dekarska! Mają wszystko, co potrzeba, aby zbudować i pokryć dach! Korzystają z naprawdę dobrych sprzętów i materiałów. Polecam.
H
Herbert
To firma z doświadczeniem i to widać. Wynająłem ich usługi do położenia mi papy termozgrzewalnej. Panowie wykonali swoje zadanie bardzo szybko! Ekstra.