Cieśla-Drewno Cieśla Sławomir

Produkcja drewna budowlanego

Drewno
ul. Chełmińska 10, 82-500 Kwidzyn pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Cieśla-Drewno Cieśla Sławomir
ul. Chełmińska 10, 82-500 Kwidzyn pomorskie
Telefon
Cieśla-Drewno Cieśla Sławomir

Informacje

Opis działalności firmy Cieśla-Drewno Cieśla Sławomir w Kwidzyn
Cieśla-Drewno zajmuje się produkcją drewna budowlanego. Zakład mieści się w Kwidzynie. Założycielem jest Sławomir Cieśla, który zaprasza do kontaktu.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności jest produkcja drewna budowlanego, ze szczególnym uwzględnieniem tarcicy i więźb dachowych. Przedsiębiorstwo Cieśla-Drewno specjalizuje się w wytwarzaniu elementów konstrukcyjnych. Działa w tym zakresie od 1998 roku. W ofercie znajdują się między innymi:

- więźba dachowa,
- łaty,
- podbitka,
- belki,
- krawędziaki,
- inne materiały drzewne.

Do produkcji wykorzystuje się materiały najlepszej jakości, które charakteryzują się dużą wytrzymałością, drobnosłoistością oraz wysoką elastycznością. Wyroby znajdują idealne zastosowanie w budownictwie i modernizacji obiektów. Pracownicy firmy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży, co pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób. Swoim Klientom gwarantują najwyższą jakość usług, profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Wizytówką działalności są atrakcyjne ceny i krótkie terminy realizacji zleceń.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęca się do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń