Kłoś Józef Podnośnik Koszowy

Wynajem podnośników koszowych.

Podnośniki
ul. Czerwonego Kapturka 23, 82-500 Kwidzyn pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
608 469 558
Kłoś Józef Podnośnik Koszowy

Informacje

Opis działalności
Nasza firma Podnośnik koszowy jest obecna na rynku od 1993 roku. Osobą decyzyjną jest Józef Kłoś. Nasza siedziba znajduje się w Kwidzyniu, na terenie województwa pomorskiego. Świadczymy usługi podnośnikiem z koszem o udźwigu 200 kg.
Produkty i usługi
Zajmujemy się wynajmowaniem podnośników koszowych. Dzięki tym urządzeniom możliwa jest praca na wysokościach w różnych dziedzinach. Poza wynajmowaniem sami zajmujemy się ich obsługą – dysponujemy maszyną o udźwigu do 200 kg. Bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne, dlatego też gwarantujemy pełen profesjonalizm, chociażby dzięki uprawnieniom do obsługi podnośnika i aktualnych badaniach UDT. Usługi wykonywane są podnośnikiem z ramieniem obrotowym o wychyle bocznym do 11m.

W naszej firmie zajmujemy się głównie takimi usługami, jak:
- wynajem podnośnika,
- wynajem podnośnika z operatorem,
- usługi podnośnikiem koszowym na wysokościach.

Jeżeli potrzebujesz coś zamontować, zdemontować albo naprawić na wysokości to trafiłeś na odpowiednią ofertę. Możemy przeprowadzić naprawę lub zamontować rynny, naprawić lub pomalować elewację czy też przyciąć drzewa. Ponadto Zajmujemy się odśnieżaniem dachów i wieszaniem banerów reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z usług firmy Podnośnik Koszowy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń