Tele-Taxi Artur Zaze

Sprawny przewóz osób

Taxi
ul. Jacka i Agatki 35, 82-500 Kwidzyn pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
603071113
500375761
534842136
Tele-Taxi Artur Zaze

Informacje

Opis działalności
Nasza firma Tele-Taxi oferuje profesjonalne usługi taksówkarskie. Nasza siedziba znajduje się w Kwidzynie, w województwie pomorskim. Właścicielem firmy jest Artur Zaze. Wozimy naszych Klientów już od 1994 roku.
Produkty i usługi
Już od wielu lat zajmujemy się przewozem osób na terenie Kwidzynia oraz okolic. Posiadamy ogromne doświadczenie, które rzutuje na wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

Jesteśmy tu dla Was. Wystarczy wykonać jeden telefon i od razu przyjeżdżamy pod podany adres. Zabieramy do czterech osób. Chętnie przewozimy bagaże.

Nasze samochody są poddawane okresowym przeglądom i kontrolom. Dzięki temu mamy pewność, że żaden pojazd nie zawiedzie nas w nieoczekiwanym momencie. Bardzo dbamy o bezpieczeństwo nasze i naszych Pasażerów.

Nasi kierowcy to doświadczone osoby, które bardzo dobrze znają tutejsze okolice i bez problemu mogą przewieźć Pasażera w określone miejsce, nawet jeśli sam Pasażer będzie tam dopiero pierwszy raz. Nasi pracownicy zawsze dbają o zachowanie zasad bezpieczeństwa w samochodzie i na drodze.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń