Usługi Blacharsko-Dekarskie Michał Cichy

Dachy i usługi dekarskie
ul. Przyrzeczna 11, 82-500 Kwidzyn pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
721 046 754
Adres korespondencyjny
ul. Przyrzeczna 11, 82-500 Kwidzyn pomorskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Jesteśmy młodą prężnie rozwijającą się firmą dekarską na terenie Kwidzyna.Pomimo tak młodej działalności posiadamy bogate doświadczenie w branży oraz spore grono zadowolonych klientów. Usługi wykonujemy na terenie województwa pomorskiego.
Produkty i usługi
Firma „Usługi Blacharsko-Dekarskie Michał Cichy”, specjalizuje się we wszelkich pracach związanych z dachami – zarówno ich budową od podstaw, jak również bieżącymi remontami i konserwacją. Pomimo tego, że jesteśmy młodą firmą (działalność rozpoczęliśmy w roku 2018), to już teraz możemy pochwalić się wieloma realizacjami i gronem zadowolonych klientów.

Powierzając nam budowę dachu czy jego konserwację, możesz być pewny, że praca zostanie wykonana przez doświadczonych specjalistów w zakresie dekarstwa. Każdy dekarz pracujący w naszej firmie wykonuje pokrycia dachowe od wielu lat, a priorytetem przy każdym zleceniu jest solidność i trwałość wykonania.

Nasza firma ma doświadczenie w naprawach opierzenia czy też montażu niezbędnego akcesorium dachowego, jakim są rynny. Nasi dekarze odpowiednio dostosują rodzaj pokrycia do elewacji domu i docieplenia poddasza, a także dołożą wszelkich starań, aby cały proces został przeprowadzony w optymalnym tempie.

Potrzebujesz zbudować nowy dach całkowicie od podstaw? Nasi dekarze cenią sobie ścisłą współpracę z klientem przy tego typu zleceniach. Dlatego to od Państwa zależy, jaki rodzaj dachówki zostanie zakupiony i położony. Twój dach wymaga naprawy lub konserwacji? Nasi specjaliści przeprowadzą niezbędne naprawy (naprawa opierzenia czy obróbki blacharskie) lub wymienią pokrycie dachowe, zgodnie z najlepszymi standardami i w satysfakcjonującym czasie.

Niezależnie od tego czy interesuje Cię dach płaski czy spadzisty, jesteśmy przekonani, że spełnimy Twoje oczekiwania. Dlatego już teraz zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 721 046 754 lub wysłania maila (adres znajduje się w górnej części naszej prezentacji).

Nasza siedziba znajduje się w Kwidzynie w województwie pomorskim, ale nasze usługi świadczymy w promieniu 100 kilometrów (m.in. Tczew, Malbork czy Pruszcz Gdański). Sprawdź naszą ofertę już teraz.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
Kościerzyna, Tczew, Malbork, Sztum, Kwidzyn, Bytów, Kartuzy, Starogard Gd., Chojnice, Wejherowo

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń