Honestum Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Sikorska

Radcy prawni
ul. Słowackiego 16, 82-500 Kwidzyn pomorskie
(12 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
NIP
5811688027
Telefon

Informacje

Honestum Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Sikorska działa w branży Radcy prawni. Siedziba firmy znajduje się w województwie pomorskim w miejscowości Kwidzyn.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 601 804...
Adres wykonywania działalności przez Honestum Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Sikorska to ul. Słowackiego 16, 82-500 Kwidzyn. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy Honestum Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Sikorska w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

Opinie

(12 opinii) napisz opinię
E
Z
EDYTA Z.
POLECAM PANIĄ MECENAS, jest bardzo empatyczną i kompetentną osobą, dużo czasu poświęca na tłumaczenie wszystkich zagadnień prawnych dotyczących sprawy i bardzo rzetelnie formułuje pisma do sądu. Jest to duża pomoc w sprawach rodzinnych, gdzie emocje grają dużą rolę, także jeszcze raz polecam.
O
D
Ola D.
Witam.Wyjątkowo kompetentna i obeznana z różnego rodzaju zagadnieniami obok spraw prawniczych Pani mecenas np. sprawami rodzinnymi i opiekuńczymi oraz prawami osób z szczególnymi potrzebami. Trafnie formułuje swoje opinie prawne. Dziękuję serdecznie.
K
katharina
Pani Mecenas ma w Kwidzynie przede wszystkim opinię świetnego prawnika w sprawach rodzinnych, ale ja polecam ją także do spraw cywilnych, bo moja niełatwą sprawę wygrała w dwóch instancjach, a mowa końcowa to był majstersztyk wspaniała współpraca i bardzo jasne tłumaczenie skompliwanych zagadnień, a przy tym miła i przystępna.
M
B
Magda B.
Świetna obsługa skomplikowanych rozwodów, bardzo rzetelne przygotowanie pism procesowych i stron do rozprawy. Polecam za profesjonalizm.
H
T
Helena Tomczak
Profesjonalna i kompetentna obsługa. Mila i uprzejmą. Zawsze służy pomocą. Skuteczna w podjętych działaniach. Polecam
A
P
Agnieszka Piatkowska
Bardzo przemiła, rzetelna i konkretna osoba . Każdemu polecam z czego serca, nie ma takiej drugiej !!!!
W
WIS
Droga i bardzo nie miła.
S
SSM
Brak wiedzy o doświadczeniu nie wspomnę .
M
M.S
Dużo obiecuje mało robi.
P
W
K
polecam wszystkim KT
Gorąco polecam panią adwokat . Szczerze dziękuję za okazaną mi pomoc i cierpliwość.
M
Marta
Świetny adwokat.
A
A.S.
Dzień dobry , serdecznie i szczerze rekomenduję usługi pani mecenas Sikorskiej. Wspaniała i bardzo konkretna kobieta o ogromnej wiedzy i 100% skuteczności. Polecam wszystkim.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.