Zielony Punkt Anna Krzywdzińska

Skup surowców wtórnych i niszczenie dokumentów

Złom i surowce wtórne
ul. Toruńska 36, 82-500 Kwidzyn pomorskie
poniedziałek 08:00 - 15:00
wtorek 08:00 - 15:00
środa 08:00 - 15:00
czwartek 08:00 - 15:00
piątek 08:00 - 15:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
502 083 904
552793413
zielonypunkt.kwidzyn@gmail.com
502083904
Adres korespondencyjny
ul. Toruńska 36, 82-500 Kwidzyn pomorskie

Informacje

Opis działalności
Zielony Punkt to firma z Kwidzyna, działająca na terenie województwa pomorskiego. Oferujemy Państwu skup surowców wtórnych oraz niszczenie dokumentów. Jeżeli jesteście Państwo z poza obrębu naszego miasta zapraszamy do kontaktu telefonicznego, aby ustalić indywidualną ofertę.
Produkty i usługi
Skup surowców wtórnych Zielony Punkt współpracuje z Klientami z Kwidzyna i ościennych miejscowości. Aby segregacja odpadów była prostsza, udostępniamy specjalne kontenery na śmieci, gdzie można wrzucać różnego rodzaje surowce. Możemy odebrać i przewieźć odpady własnym transportem. W takim przypadku sprzedawane nam artykuły ważymy w naszej siedzibie. Cennik zmienia się i jest uzależniony od funkcjonowania rynku surowców. Przyjmujemy takie produkty jak:
- odpady papieru i tektury (makulatura),
- odpady tworzyw sztucznych,
- folia opakowaniowa,
- zużyty sprzęt elektryczny,
- zużyty sprzęt elektroniczny,
- inne.

Niszczymy ważne dokumenty, takie jak dane osobowe, listy płac, umowy, korespondencja, raporty, faktury itp. Każdy Klient otrzymuje protokół zniszczenia.

Niszczenie odbywa się dwóch wariantach. Pierwszy obejmuje usługę w miejscu, które wskaże Klient. Po rozmowie telefonicznej i ustaleniuterminu spotykamy się, aby sporządzić umowę. Następnie podstawiamy niszczarkę i udostępniamy Klientowi pojemniki do dokumentów. Przed niszczeniem ważymy produkty i potwierdzamy ich odbiór. Niszczenie odbywa się według wcześniej ustalonego stopnia tajności. Ścinki trafiają do papierni.

Wariant drugi obejmuje usługę na terenie naszej firmy. Odbieramy dokumenty od Klienta, plombujemy je i przewozimy do siedziby. Tam niszczymy materiały, wystawiamy protokół zniszczenia i przekazujemy ścinki do papierni.

Możemy zniszczyć także płyty CD i DVD.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Zielony Punkt z Kwidzyna oraz na naszą stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
działdowski, Elbląg, iławski, nowomiejski, ostródzki

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń