Ogrody Green Time Joanna Kleina

Ogrody z wyobraźnią i profesjonalną obsługą!

Architektura krajobrazu
ul. Okrzei 2, 84-360 Łeba pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
500 647 690
Adres korespondencyjny
ul. Okrzei 2, 84-360 Łeba pomorskie

Informacje

Opis działalności
Ogrody Green Time Adam Kleina Joanna Kleina to firma z Łeby. Świadczymy usługi ogrodnicze.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności naszej firmy ogrodniczej są usługi związane z pielęgnacją oraz utrzymaniem ogrodów, a także ich projektowanie. Jesteśmy obecni na rynku od półtora roku, jednak dzięki zatrudnionym przez nas specjalistom oraz sporej już liczbie usatysfakcjonowanych klientów możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.

Proponujemy między innymi:
- pielęgnacja żywopłotu
- dosadzanie i przesadzanie roślin
- sadzenie roślin rabatowych
- pielęgnacja trawnika,
- rozsypywanie torfu.

Dodatkowo zajmujemy się także odchwaszczaniem, nawożeniem oraz wykonujemy opryski przeciw chorobom i chwastom. Nie jest nam obca pielęgnacja oczek wodnych oraz sadzenie krzewów i drzew. Naszą specjalnością pozostaje mimo wszystko zakładanie ogrodów. Po stworzeniu wstępnego projektu zawsze konsultujemy się z klientem. Jeśli wszystko jest tak jak chce, przygotowujemy podłoże, sadzimy roślinność oraz umieszczamy elementy architektury ogrodowej takie jak oczka wodne, pergole czy ścieżki.

Oprócz wszystkich wymienionych wyżej czynności zajmujemy się także wykonywaniem kwietników, cięciem piłą spalinową oraz przekopywaniem terenu glebogryzarką. Jesteśmy w stanie podjąć się także czyszczenia kostki brukowej oraz pielęgnacji nagrobków.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
zachodniopomorskie, pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń