Holistic Skin Beauty Paulina Peplińska - masaże i zabiegi

Z miłości do pięknej skóry

Salony i gabinety kosmetyczne
ul. Armii Krajowej 20B/8, 84-300 Lębork pomorskie
Poniedziałek 8:00 - 18:00
Wtorek 8:00 - 18:00
Środa 8:00 - 18:00
Czwartek 8:00 - 18:00
Piątek 8:00 - 18:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Holistic Skin Beauty Paulina Peplińska - masaże i zabiegi
ul. Armii Krajowej 20B/8, 84-300 Lębork pomorskie
NIP
8411706929
Telefon
Może cię zainteresować
Holistic Skin Beauty Paulina Peplińska - masaże i zabiegi

Informacje

Opis działalności firmy Holistic Skin Beauty Paulina Peplińska - masaże i zabiegi w Lębork
Nazywam się Paulina Peplińska. Prowadzę firmę Holistic Skin Beauty w Lęborku. Oferuję masaże i zabiegi na twarz. Dbam o to, by powierzone mi zadania realizować z najwyższą starannością i spełniać oczekiwania wszystkich klientów. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o mojej ofercie zachęcam do kontaktu. Odpowiem na wszystkie pytania.
Produkty i usługi
Holistic Skin Beauty w Lęborku to miejsce, które prowadzę z myślą o terapii biologicznej odnowy twarzy. Stosuję holistyczne metody, które umożliwiają skuteczne odmładzanie skóry. Oferuję szeroką gamę masaży i zabiegów.

Oferuję mezoterapię mikroigłową, która jest małoinwazyjnym zabiegiem pozwalającym zahamować oznaki starzenia się skóry.
Dysponuję urządzeniem Nanopore z kartridżem z bardzo cienkimi, tytanowymi igłami, które powodują kontrolowane uszkodzenia skóry i uruchamiają procesy naprawcze pozwalające uzyskać odmłodzenia i regeneracji skóry. Świetnie sprawdza się w terapii zmarszczek, trądziku, rozstępów czy zaburzeń pigmentacyjnych.

Wykonuję facemodeling, który znajduje zastosowanie w niwelacji zmarszczek, eliminacji obrzęków, poprawie krążenia limfy i krwi oraz poprawie elastyczności, gładkości i kolorytu skóry. Zabieg nadaje jej świeży i piękny wygląd.

W mojej ofercie znajduje się Kobido, czyli japoński lifting twarzy. W skład masażu wchodzą: masaż tkanek głębokich, głęboki relaks, drenaż limfatyczny, część liftingująca i akupresura. Niweluje napięcie mięśniowe twarzy, dotlenia skórę poprzez pobudzenie mikrokrążenia, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny oraz pomaga odzyskać młodą twarz.

Moja oferta obejmuje też taping estetyczny, zabiegi na przebarwienia i przeciwzmarszczkowe ProXN, zabiegi nawilżające oraz masaże, w tym relaksacyjny i leczniczy kręgosłupa oraz masaż karku.

Marzycie o odmłodzonej skórze twarzy? Skontaktujcie się ze mną i umówcie na zabieg!

Zasięg działania
Firma Holistic Skin Beauty Paulina Peplińska - masaże i zabiegi z lokalizacji: Lębork świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie, lęborski

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń