Centrum Medyczne Legionów

Opieka zdrowotna dla pacjentów ubezpieczonych w NFZ oraz prywatnie

Przychodnie prywatne
ul. Legionów Polskich 18, 84-300 Lębork pomorskie
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(4 opinie) napisz opinię
Centrum Medyczne Legionów
ul. Legionów Polskich 18, 84-300 Lębork pomorskie
NIP
8411690140
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Rejestracja
598632430
Ginekolog
598632432
Rehabilitacja
598632431
Administracja
biuro@cmlegionow.pl
Centrum Medyczne Legionów

Informacje

O nas
Apelujemy o zachowanie zdrowego rozsądku i przestrzeganie poniższych zasad reżimu sanitarnego gdyż tylko respektowanie nowych zasad w połączeniu z wdrożonymi przez przychodnię środkami bezpieczeństwa pozwoli w dalszym ciągu bezpiecznie nieść pomoc pacjentom.
*ograniczenie możliwości wejścia do kliniki osób towarzyszących (wyjątkiem są dzieci i osoby niepełnosprawne/niesamodzielne);
*obowiązek zasłaniania ust i nosa (maseczką lub innym materiałem), zgodnie z obowiązującym prawem;
*obowiązek dezynfekcji dłoni wszystkich osób wchodzących do placówki (dyspenser automatycznej dezynfekcji rąk na parterze budynku);
*każdy, u kogo występuje stan podgorączkowy (powyżej 37,8), nie będzie mógł skorzystać z wizyty stacjonarnej;
*obowiązek zachowania odstępu minimum 2 m. pomiędzy pacjentami oraz zakaz przemieszczania się po budynku bez powodu;
*zabezpieczono obie recepcje w ekrany chroniące personel;
*wprowadzono zmiany w miejscach oczekiwania na wizytę, aby pomóc w zachowaniu bezpiecznego, około 2-metrowego dystansu między pacjentami;
*przy okienku rejestracji może przebywać wyłącznie 1 osoba po wezwaniu przez personel medyczny;
*w dziale rehabilitacji obowiązują ścisłe procedury epidemiologiczne, których wraz z poleceniami wydawanymi przez personel, prosimy przestrzegać celem minimalizacji ryzyka rozprzestrzeniania się infekcji COVID-19;
*wstęp do działu rehabilitacji odbywa się jedynie po uprzednim wezwaniu przez fizjoterapeutę;
*zawieszenie przyjmowania Pacjentów u których występuje gorączka, kaszel, duszności. W przypadku występowania wymienionych dolegliwości konieczny jest kontakt ze Stacją Epidemiologiczną: 22 310 79 36 lub Infolinią NFZ: 800 190 590;
*cały personel (rejestratorki, pielęgniarki, fizjoterapeuci, lekarze, personel sprzątający) jest zabezpieczony w maseczki, rękawiczki bądź przyłbice;
*zwiększono częstotliwość dezynfekcji wszystkich powierzchni i sprzętów;
Opis działalności firmy Centrum Medyczne Legionów w Lębork
Centrum Medyczne "Legionów" informuje iż ze względu na stan epidemii, a także decyzję podjętą przez lekarzy specjalistów udzielających świadczeń,nastąpiły zmiany w organizacji pracy placówki. W NZOZ “STARY BROWAR” Centrum Medyczne w Lęborku wprowadzono rygorystyczne środki ostrożności oraz procedury epidemiologiczne, w celu zapewnienia bezpieczeństwa pacjentom i personelowi. W gabinetach lekarskich i zabiegowych obowiązują określone zasady postępowania.Apelujemy o przestrzeganie zasad.
Produkty i usługi
Centrum Medyczne "Legionów" w Lęborku zostało otwarte 3 kwietnia 2014 r. przy ulicy Legionów Polskich 18. Działalność leczniczą prowadzi od 2004 r. jako NZOZ "Stary Browar" w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej, Rehabilitacji Leczniczej oraz Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej.

Usługi medyczne świadczone są w ramach podpisanych kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia, na podstawie skierowania od lekarza rodzinnego bądź innego lekarza ubezpieczenia zdrowotnego, a także komercyjnie (odpłatnie).

W Centrum Medycznym "Legionów" usługi swoje świadczy również Laboratorium Medyczne "INVICTA". Dla pacjentów objętych opieką w poradniach specjalistycznych naszej placówki badania w laboratorium są bezpłatne, dla pozostałych pacjentów badania są odpłatne. Punkt Pobrań jest czynny od 7:30 do 10:00.

Centrum Medyczne "Legionów" świadczy swoje usługi od Poniedziałku do Piątku w godzinach 7:00-18:00 oraz w Soboty. Rejestracja odbywa się telefonicznie (59 8632 430) bądź osobiście. Ze względu na indywidualne podejście do pacjenta, wyznaczone godziny wizyt są przybliżone i mogą ulec nieznacznej zmianie. W celu zarejestrowania się na wizytę w ramach ubezpieczenia zdrowotnego, niezbędne jest posiadanie skierowania.

Do dyspozycji pacjentów zmotoryzowanych udostępniliśmy bezpłatny parking znajdujący się "za budynkiem". Wjazd na parking oznaczony jest odpowiednimi znakami drogowymi oraz przebiega ulicą Drzymały.

Do Centrum Medycznego "Legionów" można dojechać autobusem linii nr 6 komunikacji miejskiej.

Centrum Medyczne "Legionów" posiada wiele udogodnień dla pacjentów niepełnosprawnych. Do dyspozycji pacjentów jest nowoczesny podjazd, wózek inwalidzki, przystosowane toalety oraz nowoczesna winda z funkcją komunikatów głosowych.

Centrum Medyczne "Legionów" zapewnia pacjentom bezpłatny dostęp do wody pitnej firmy "EDEN", nowoczesny automat zapewnia również możliwość skorzystania z wody gorącej.
Marki i specjalizacje
- Poradnia Endokrynologiczna
- Poradnia Położniczo-Ginekologiczna
- Poradnia Urologiczna
- Poradnia Chorób Płuc
- Poradnia Chirurgii Ogólnej
- Poradnia Alergologiczna(prywatnie)
- Poradnia Dermatologiczna
- Poradnia Neurologiczna dla dzieci(prywatnie)
- Poradnia Reumatologiczna
- Poradnia Gastroenterologiczna(prywatnie)
- Poradnia Ortopedyczna(prywatnie)
- Poradnia Neurologiczna
- Poradnia Rehabilitacyjna
- Poradnia Kardiologiczna Dla Dzieci
- Pracownia USG
- Medycyna Estetyczna
- USG n.ruchu
Certyfikaty
Zasięg działania
Firma Centrum Medyczne Legionów z lokalizacji: Lębork świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lęborski

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(4 opinie) napisz opinię
N
Nieznana
Porażka żeby się dodzwonić to jest cyrk. Od 2 godziny dzwonie i nikt nie odbiera.
N
Narnia86
Jako osoba schorowana cieszę,że trafiłem w to miejsce. Mam wrażenie, że pracujący tam lekarze robią to z powołania. Polecam.
P
Patryk
Uczęszczałem to dermatologa. Jestem bardzo zadowolony, ponieważ mój trądzik zniknął. Polecam wszystkim szukającym dobrego specjalisty od schorzeń skóry.
L
Laura
Jestem bardzo zadowolona z poziomu obsługi jaki zastałam w przychodni. Zarówno recepcja, jak i badający mnie lekarz wykazali się ogromną dozą serdeczności i empatii. Polecam wszystkim to miejsce.