Firma Komputerowa Mrc s.c. Katarzyna Kwapińska, Mariusz Kwapiński

Urządzenia fiskalne, kasy fiskalne

Kasy fiskalne i sklepowe
ul. Zwycięstwa 33, 84-300 Lębork pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
(59) 863 33 68
Adres korespondencyjny
ul. Zwycięstwa 33, 84-300 Lębork pomorskie

Informacje

Opis działalności
Firma MRC zajmuje się handlem oraz serwisem urządzeń fiskalnych oraz sprzętu komputerowego. Osobami decyzyjnymi są Katarzyna Kwapińska i Mariusz Kwapiński. Siedziba firmy znajduje się w Lęborku.
Produkty i usługi
W firmie MRC zajmujemy się handlem oraz serwisem urządzeń fiskalnych oraz sprzętu komputerowego. W sprzedaży posiadamy najwyższej jakości kasy i drukarki fiskalne. Jesteśmy autoryzowanym dealerem COMP S.A. – NOVITUS, POSNET, EMAR.

W sprzedaży posiadamy kasy fiskalne o różnym rozmiarze i zakresie funkcji – od małych i mobilnych, przez średnie i systemowe aż po kasy ON – LINE. W naszym asortymencie znajdą Państwo także drukarki fiskalne – mobilne, sklepowe i apteczne oraz terminale płatnicze. Zajmujemy się profesjonalnym wyposażaniem placówek handlowych w wagi elektroniczne Dibal, CAS, krajalnice, czytniki kodów kreskowych oraz inwentaryzatory.
Oferujemy także wsparcie informatyczne dla gastronomii. Sprzedajemy i serwisujemy terminale POS, ekrany dotykowe, palmtopy dla kelnerów oraz systemy przywoławcze.

W zakres naszych innych usług wchodzi:
handel i serwis oprogramowania Microsoft: Windows, Office, Windows Server INSERT – SUBIEKT GT, GRATYFIKANT GT, RACHMISTRZ GT PC-Market
oprogramowanie antywirusowe: ESET, Norton, AVG
opieka informatyczna firm: administracja sieci komputerowych
administracja oprogramowania serwerowego Windows Server

Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń