Usługowy Zakład Ciesielsko-Dekarski Bogusław Górgurewicz

Dachy i usługi dekarskie
ul. Dworcowa 19, 84-351 Nowa Wieś Lęborska pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)
Telefon
669 458 899
Adres korespondencyjny
ul. Dworcowa 19, 84-351 Nowa Wieś Lęborska pomorskie

Informacje

Firma Usługowy Zakład Ciesielsko-Dekarski Bogusław Górgurewicz prowadzi działalność w branży Dachy i usługi dekarskie. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Nowa Wieś Lęborska w województwie pomorskim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze telefonicznej 669 458 899 możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Firma świadczy działalność pod adresem 84-351 Nowa Wieś Lęborska ul. Dworcowa 19,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby Usługowy Zakład Ciesielsko-Dekarski Bogusław Górgurewicz: [kopiuj]
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom Usługowy Zakład Ciesielsko-Dekarski Bogusław Górgurewicz, spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.