Dikar Dariusz Kruszyński

Serdecznie zapraszamy do kontaktu

Wyburzenia i rozbiórki
ul. Bursztynowa 2, 84-352 Wicko pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
(59) 863 12 62
Dikar Dariusz Kruszyński

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Dikar znajduje się w Wicku, na terenie województwa pomorskiego. Usługi świadczymy od 1990 roku. Zajmujemy się profesjonalnymi usługami saperskimi. W naszej ofercie można znaleźć sprawdzanie oraz oczyszczanie terenu z materiałów niebezpiecznych, w tym niewybuchów oraz niewypałów. Możemy Państwu zaproponować także rozminowywanie, które polega na wykrywaniu przedmiotów niebezpiecznych w gruncie. Do zakresu świadczonych przez nas usług należy neutralizacja min, pocisków, amunicji, moździerzy czy granatów.
Produkty i usługi
Oferowane przez nas usługi realizowane są przez wyspecjalizowane patrole saperskie, które wyposażone są w odpowiedni sprzęt i środki ostrożności.

Oprócz tego oferujemy nadzór saperski, podczas którego kontrolujemy przebieg prac budowlanych. Wykonujemy także wszelkie roboty wyburzeniowe. Podczas realizacji zleceń dbamy o bezpieczeństwo zarówno ludzi, jak i sąsiadujących budynków. Wykorzystujemy nowoczesne i bezpieczne metody. Uzupełnienie naszej oferty stanowi wyburzanie kominów z cegły, betony czy stali. Wyburzanie jest bezpieczniejszą metodą niż tradycyjne prace rozbiórkowe ze względu na zagrożenie dla osób pracujących na wysokości.

Nasza doświadczona oraz wykwalifikowana kadra pracownicza do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem w kwestii postępowania w razie wystąpienia na terenu budowy materiałów wybuchowych. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo, a także solidność wykonania zleceń. Dodatkowo oferujemy konkurencyjne ceny.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdą Państwo szczegóły naszej oferty. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Dikar.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń