FHU "STOMAL" Arkadiusz Wajda w Panoramie Firm

FHU "STOMAL" Arkadiusz Wajda

Bramy kute, ślusarstwo, automatyka bram, telewizja przemysłowa, ogrodzenia

82-230 Kącik 23, woj. pomorskie
 1. poniedziałek:
  08:00 - 16:00
 2. wtorek:
  08:00 - 16:00
 3. środa:
  08:00 - 16:00
 4. czwartek:
  08:00 - 16:00
 5. piątek:
  08:00 - 16:00
 6. sobota:
  08:00 - 14:00
 7. niedziela:
  zamknięte
Informacje

Opis działalności

Zajmujemy się montażem i sprzedażą: ogrodzenia panelowe, z siatki, bramy kute, automatyka bram itp. Nieustannie się dla Państwa zmieniamy i rozszerzamy gamę usług o kolejne pozycje. Obecnie nasza działalność została poszerzona o ogrodzenia systemowe z paneli lub siatki. Dodatkowo, dla naszych klientów oferujemy drobne prace ślusarskie, związane z wymianą zamków, drzwi, domofonów, samozamykaczy.

Marki i specjalizacje

Nasza oferta to między innymi produktu i usługi związane ze stalą, w tym:
- ogrodzenia,
- balustrady,
- konstrukcje stalowe,
- bramy,
- bramy przesuwne,
- furtki,
- prace budowlane,
- montaż automatyki sterującej pracą bramy,
- montaż instalacji domofonowych, wideodomofonowych marek LASKOMEX i ACO oraz monitoringu przemysłowego.

Produkty i usługi

Szeroka gama usług i produktów firmy Stomal obejmuje trwałe ogrodzenia, estetyczne balustrady balkonowe, schodowe i tarasowe, a także projektowanie i montaż konstrukcji stalowych o niewielkich rozmiarach, jak na przykład altany czy wiaty samochodowe. Szeroka gama usług i produktów firmy Stomal obejmuje trwałe ogrodzenia, estetyczne balustrady balkonowe, schodowe i tarasowe, a także projektowanie i montaż konstrukcji stalowych o niewielkich rozmiarach, jak na przykład altany czy wiaty samochodowe.

Nieustannie się dla Państwa zmieniamy i rozszerzamy gamę usług o kolejne pozycje. Obecnie nasza działalność została poszerzona o ogrodzenia systemowe z paneli lub siatki. Dodatkowo, dla naszych klientów oferujemy drobne prace ślusarskie, związane z wymianą zamków, drzwi, domofonów, samozamykaczy, a także prace budowlane, wykonywane na indywidualne życzenie każdego klienta. Aby uzyskać szczegółowe informacje na ten temat, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Zasięg działania

Nasza firma świadczy usługi , m.in. na obszarze wymienionych miejscowości: Gdańsk, Elbląg, Tczew, Malbork, Sztum, Kwidzyn, Starogard Gd., Nowy Dwór Gd.
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(3 opinie)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
Opinie użytkowników
Mariusz
2015-08-31
Polecam pana Arka super wykonanie.
Krzychu
2015-08-21
Polecam!!! Wysoka jakość wykonania usługi. Jeszcze raz polecam.
Edek
2015-08-19
Polecam.!!! Wysoka jakość wykanania usług, u mnie pan Arkadiusz robił bramę wjazdową.
ogrodzenia, balustrady balkonowe, balustrady kute, bramy wjazdowe, bramy przesuwne, bramki, furtki, usługi ślusarskie, ślusarz, balustrady schodowe, automatyka bram, balustrady nierdzewne, balustrady stalowe, bramy ogrodzenia, bramy ogrodzeniowe, montaż automatyki do bram, projektowanie i montaż konstrukcji stalowych, montaż balustrad, bramy kute, ogrodzenia z siatki, montaż ogrodzenia z paneli, ogrodzenia panelowe

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
82-230 Kącik 23, woj. pomorskie