Barometr

Sprzedaż detaliczna i hurtowa artykułów papierniczych i biurowych.

Artykuły biurowe
al. Wojska Polskiego 498, 82-200 Malbork pomorskie
Poniedziałek 09:00 - 17:00
Wtorek 09:00 - 17:00
Środa 09:00 - 17:00
Czwartek 09:00 - 17:00
Piątek 09:00 - 17:00
Sobota 09:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
(3 opinie) napisz opinię
Telefon
(55) 647 17 71
556471771
http://barometrcp.pl
556471772
Barometr

Informacje

Opis działalności
Centrum Papiernicze Barometr znajduje się w Malborku. Od 1997 roku zajmujemy się sprzedają artykułów biurowych oraz szkolnych. Właścicielką firmy jest Joanna Mroczek-Jalowska.
Produkty i usługi
W Centrum Papierniczym Barometr proponujemy artykuły papiernicze, biurowe i szkolne oraz sprzęt niezbędny w funkcjonowaniu nowoczesnego biura. Nasza firma ma doświadczenie w kompleksowym zaopatrzeniu biur, instytucji, banków, szkół i przedszkoli. Swój dynamiczny rozwój zawdzięczamy klientom ceniącym nas za wysoką jakość oraz niskie ceny.

Wiemy doskonale, że warunkiem powodzenia naszych działań może być tylko spełnienie oczekiwań klientów. Stąd też za cel określiliśmy sobie przede wszystkim Państwa satysfakcję, która według nas jest najkrótszą drogą do sukcesu. Nasze działania cechuje rzetelność i solidność. Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę. Potrafimy szybko i sprawnie obsłużyć wszystkich klientów, proponując bezpłatną dostawę jeszcze w dniu zamówienia lub w dniu następnym.

Nasza oferta w Centrum Papierniczym Barometr obejmuje galanterię i urządzenia biurowe, w tym:
-bloki,
-zeszyty,
-bindownice,
-drukarki
-urządzenia wielofunkcyjne,
-laminatory,
-gilotyny.

Sprzedajemy też materiały eksploatacyjne takie jak tusze i tonery oraz tablice korkowe i ekrany projekcyjne. W naszej ofercie nie brakuje również plecaków, piórników i farb na plastykę, a także artykułów dekoracyjnych. Można do nich zaliczyć brokaty i cekiny.

Uzupełnieniem oferty sprzedażowej jest chemia gospodarcza, w tym mydła i płyny czyszczące oraz naczynia, woreczki i serwetki dla gastronomii.

Poza sprzedażą artykułów biurowych świadczymy usługi w zakresie kserowania monochromatycznego i kolorowego, a także bindowania, laminowania i oprawy dokumentów. Służymy również drukowaniem prac i ulotek.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Centrum Papierniczego Barometr. Więcej informacji dotyczących naszej oferty znajduje się na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
pomorskie, warmińsko-mazurskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
P
K
Patrick K.
Duży wybór artykułów biurowych i to w atrakcyjnych cenach. Kupuję tu od lat i polecam ten sklep innym.
M
Mateusz
Mają duży wybór urządzeń biurowych i materiałów eksploatacyjnych do nich. Polecam zakupy w tym sklepie.
K
Kamil
Można tu kupić wszystko, co potrzebne w pracach biurowych. Ja kupiłem drukarkę oraz zaopatrzyłem firmę w artykuły papiernicze.