Fabax Ogrodzenia, kamień naturalny S.C. Albert Markowski Grażyna Jankowska

Producent bram, furtek i ogrodzeń ze stali

Bramy i ogrodzenia
ul. Daleka 117, 82-200 Malbork pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
(55) 272 68 16
Fabax Ogrodzenia, kamień naturalny S.C. Albert Markowski Grażyna Jankowska

Informacje

Opis działalności
Spółka Fabax należy do Alberta Markowskiego oraz Grażyny Jankowskiej. Znajduje się w Malborku, w województwie pomorskim. Zajmujemy się obróbką stali. Oferujemy produkcję najróżniejszych bram oraz furtek dostosowanych do potrzeb Klienta. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Bramy oraz ogrodzenia są wizytówką każdej posesji domu jednorodzinnego, czy siedziby firmy. Fabax to zakład, który od wielu lat zajmuje się obróbką stali oraz aluminium. Realizujemy pomysły na najbardziej oryginalne konstrukcje z metalu. Przygotowujemy również artystyczne projekty na bramy, w których znajduje się wiele zdobień w postaci roślin, czy kwiatów.

W naszym asortymencie znajdują się:
- przęsła ogrodzeniowe,
- furtki,
- bramy skrzydłowe i przesuwne,
- ogrodzenia przemysłowe,
- automatyka do bram,
- balustrady,
- blaty kamienne,
- obudowy kominkowe.

W bramach możemy zamontować specjalny napędy, które będą umożliwiały otwieranie i zamykanie za pomocą specjalnego pilota.

Stal sama w sobie jest bardzo mocnym i wytrzymałym materiałem. Może służyć właścicielom przez wiele lat, ponieważ jest odporna na każde warunki pogodowe. Aby wzmocnić konstrukcję ogrodzenia, możemy pomalować ją proszkowo. Jeżeli jest to stara i wieloletnia brama najlepiej oczyścić ją poprzez piaskowanie. Nasza kadra dokładnie usuwa wszystkie zanieczyszczeń lub innych uszkodzeń. Następnie nakłada specjalną farbę, którą utwardza się w piecu o wysokiej temperaturze. W ten sposób tworzy się warstwa ochronna, która gwarantuje ogrodzeniu elegancki wygląd, a także większą odpornośćna wiele czynników zewnętrznych.

Do naszych usług należy również:
- piaskowanie konstrukcji stalowych,
- piaskowanie felg,
- piaskowanie elementów maszyn rolniczych,
- piaskowanie elementów karoserii,
- lakierowanie proszkowe.

Wszystkie konstrukcje bram i ogrodzeń są dopasowane wymiarami do posesji Klienta. Zapewniamy estetyczne wykonanie oraz dbałość o każdy szczegół. Bramy, balustrady, czy furtki powinny podnosić prestiż każdej nieruchomości i chronić ją przed niechcianymi gośćmi.

W zakładzie produkcyjnym mamy możliwość przygotowania projektów dla osób prywatnych czy właścicieli zakładów o dużych powierzchniach.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Fabax z Malborka.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
zachodniopomorskie, pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń