Wolar Wojciech Lauryn

Internetowa sprzedaż kosmetyków

Wyposażenie salonów kosmetycznych
ul. Grunwaldzka 10, 82-200 Malbork pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
502 531 802
Adres korespondencyjny
ul. Grunwaldzka 10, 82-200 Malbork pomorskie

Informacje

Opis działalności
Internetowa Hurtownia Kosmetyków Wolar jest zarządzana przez Wojciecha Lauryna. Siedziba firmy znajduje się w Malborku, w województwie pomorskim. Zajmujemy się hurtową sprzedażą kosmetyków online. Zapraszamy!
Produkty i usługi
Strona internetowa firmy Wolar została stworzona w 2011 roku. Od tego czasu dostarczamy naszym Klientom profesjonalne kosmetyki najlepszych marek. Z naszych produktów korzystają salony SPA, gabinety kosmetyczne, salony medycyny estetycznej i salony fryzjerskie. Oferujemy bardzo szeroką gamę produktów, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Hurtowa sprzedaż kosmetyków obejmuje asortyment taki jak:
- wody toaletowe dla mężczyzn i kobiet,
- kosmetyki kolorowe,
- woreczki z zawieszką typu euro,
- lakiery i żele do włosów,
- akcesoria kosmetyczne,
- wody po goleniu,
- dezodoranty,
- artykuły fryzjerskie,
- akcesoria do depilacji i pielęgnacji,
- akcesoria do stylizacji paznokci.

Nasze produkty sprawdzają się podczas profesjonalnych zabiegów upiększających. Starannie dobieramy wszystkie kosmetyki, aby nasi Klienci byli zadowoleni z zakupów. Staramy się zapewnić jak najniższe ceny za produkty renomowanych marek.

Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo liczne lakiery, żele, płyny i preparaty, a także gąbki, nożyczki, żyletki, pęsety, szczoteczki i pędzelki.

Wśród artykułów fryzjerskich znajdują się maski, szampony, wody utlenione w kremie, odżywki, balsamy i lakiery.

Cały czas uzupełniamy asortyment o nowości, które pojawiają się na rynku krajowym i zagranicznym. Zapraszamy do skorzystania z oferty hurtowni kosmetycznej Wolar. Wszystkie nasze produkty można zakupić na stronie internetowej.
Marki i specjalizacje
Ardell, Blue UP, Arsene Lupin, Chalter, Chris Diamond, Christopher Dark, Maybe, Cote Azur, Cuba Original, Dorall Collection, Lamis Creation, Luxure, New Brand, Paris Avenue, Revers Cosmetics, Lotus, Silcare, Exellent, Lalill, Wolar, Stapiz, Tiverton, Morakot, Sellion
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń