Informacje

Opis działalności

Ogrodzenia, napędy do bram, bramy skrzydłowe, bramy przesuwane i inne. W naszej ofercie znajdą Państwo ogrodzenia kute wykonywane według projektów klientów, oraz ogrodzenia systemowe, panelowe, betonowe jak i przemysłowe o wzmocnionej konstrukcji. Do montowanych przez nas bram oferujemy również automatykę wiodącej na polskim rynku firmy FAAC.

Produkty i usługi

Proponujemy kompletny system, w skład którego wchodzą przęsła ogrodzeniowe, furtki, bramy skrzydłowe oraz bramy przesuwane polecane do ogrodzenia zarówno małych posesji jak i obiektów przemysłowych.

Wszystkie elementy systemu są optymalnie zaprojektowane i wytwarzane na jego potrzeby.
Po całkowitym zakończeniu procesu produkcji i obróbki tzn. profilowaniu, cięciu, zgrzewaniu, spawaniu i szlifowaniu, gotowe elementy stalowe są zabezpieczane antykorozyjnie przez zanurzenie w płynnym cynku o temperaturze 450 °C), następnie są oczyszczane i powlekane warstwą żywic poliestrowych przez malowanie proszkowe utwardzane w temperaturze 200 °C.

Flagowym wyrobem Firmy FABAX są przęsła ogrodzeniowe w standardowych rozmiarach 2,5m x 1,5m
łatwo montowane na dowolnej wysokości do słupka przez skręcenie i zabetonowanie w ziemi. W połączeniu z oferowanymi furtkami i bramami tworzą kompletny system, zawierający wszystkie akcesoria potrzebne do montażu. Wyroby nasze są również idealnym uzupełnieniem ogrodzeń murowanych, z cegły lub kamienia.

Ponadto Firma FABAX oferuje ogrodzenia przemysłowe o wzmocnionej konstrukcji i powiększonych wymiarach, idealne do ogrodzeń terenów publicznych, placów parkingowych, obiektów sportowych czy teremów zielonych.

Oferujemy również ogrodzenia kute, które są wykonywane pod zamówienie klienta, a jeśli klient ma takie życzenie to nawet według jego projektu.

W swojej ofercie posiada bogaty asortyment wyrobów, takich jak:

- napędy do bram skrzydłowych
- napędy do bram przesuwnych
- napędy do bram garażowych i przemysłowych
- napędy do okiennic rolet i markiz
- szlabanyi automatyczne zapory drogowe
- napędy do drzwi automatycznych
- systemy parkingowe

Zasięg działania

Nasza firma świadczy usługi , m.in. na obszarze wymienionych miejscowości: Gdańsk, Kościerzyna, Sopot, Tczew, Białystok, Sztum, Puck, Wrocław, Kartuzy, Starogard Gd.
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
przęsła ogrodzeniowe, furtki, bramy skrzydłowe, bramy przesuwane, bramy, ogrodzenia, automatyka do bram, automatyka do ogrodzeń, ogrodzenia przemysłowe, ogrodzenia kute, konstrukcje stalowe, piaskowanie, malowanie proszkowe, usługi kamieniarskie, pomniki, kominki z kamienia, blaty z kamienia, ogrodzenia z kamienia, automatyka do szlabanów, balustrady, lakiernictwo proszkowe, czyszczenie piaskowaniem

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Koszykowa 32
82-200 Malbork, woj. pomorskie