Informacje

Opis działalności

Ogrodzenia, napędy do bram, bramy skrzydłowe, bramy przesuwane i inne. W naszej ofercie znajdą Państwo ogrodzenia kute wykonywane według projektów klientów, oraz ogrodzenia systemowe, panelowe, betonowe jak i przemysłowe o wzmocnionej konstrukcji. Do montowanych przez nas bram oferujemy również automatykę wiodącej na polskim rynku firmy FAAC.

Produkty i usługi

Proponujemy kompletny system, w skład którego wchodzą przęsła ogrodzeniowe, furtki, bramy skrzydłowe oraz bramy przesuwane polecane do ogrodzenia zarówno małych posesji jak i obiektów przemysłowych.

Wszystkie elementy systemu są optymalnie zaprojektowane i wytwarzane na jego potrzeby.
Po całkowitym zakończeniu procesu produkcji i obróbki tzn. profilowaniu, cięciu, zgrzewaniu, spawaniu i szlifowaniu, gotowe elementy stalowe są zabezpieczane antykorozyjnie przez zanurzenie w płynnym cynku o temperaturze 450 °C), następnie są oczyszczane i powlekane warstwą żywic poliestrowych przez malowanie proszkowe utwardzane w temperaturze 200 °C.

Flagowym wyrobem Firmy FABAX są przęsła ogrodzeniowe w standardowych rozmiarach 2,5m x 1,5m
łatwo montowane na dowolnej wysokości do słupka przez skręcenie i zabetonowanie w ziemi. W połączeniu z oferowanymi furtkami i bramami tworzą kompletny system, zawierający wszystkie akcesoria potrzebne do montażu. Wyroby nasze są również idealnym uzupełnieniem ogrodzeń murowanych, z cegły lub kamienia.

Ponadto Firma FABAX oferuje ogrodzenia przemysłowe o wzmocnionej konstrukcji i powiększonych wymiarach, idealne do ogrodzeń terenów publicznych, placów parkingowych, obiektów sportowych czy teremów zielonych.

Oferujemy również ogrodzenia kute, które są wykonywane pod zamówienie klienta, a jeśli klient ma takie życzenie to nawet według jego projektu.

W swojej ofercie posiada bogaty asortyment wyrobów, takich jak:

- napędy do bram skrzydłowych
- napędy do bram przesuwnych
- napędy do bram garażowych i przemysłowych
- napędy do okiennic rolet i markiz
- szlabany i automatyczne zapory drogowe
- napędy do drzwi automatycznych
- systemy parkingowe

Zasięg działania

Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości: Wrocław, Tczew, Puck, Starogard Gd., Kwidzyn, Kościerzyna, Wejherowo, Sopot, Nowy Dwór Gd., Kartuzy
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Koszykowa 32
82-200 Malbork, woj. pomorskie