Esteticomfort

Radiolog, lekarz rodzinny i inni specjaliści

Praktyka lekarska
ul. Kotarbińskiego 10, 82-200 Malbork pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Esteticomfort

Informacje

Opis działalności
Klinika medycyny estetycznej Esteticomfort zlokalizowana jest w Malborku, w województwie pomorskim. Działalność prowadzimy od 2011 roku.
Produkty i usługi
Klinika Esteticomfort zarządzana przez Marka i Tomasza Winiarskich, specjalizuje się w medycynie estetycznej już od 2011 roku.

Od tego czasu stworzyliśmy bogatą ofertę pozwalającą pozbyć się wszelkich mankamentów i związanych z nimi kompleksów. Oferujemy zabiegi pielęgnacyjne, takie jak redukcja przebarwień, zwłaszcza twarzy, gdzie są najbardziej dostrzegalne. Posiadamy urządzenie do liftingu skóry, które nie powoduje uszkodzeń. Stosując tę metodę, pozbywamy się także grzybicy skóry i paznokci.

Specjalizujemy się w wykonywaniu zabiegów, które mają zredukować tkankę tłuszczową, pozbywając się kłopotliwego cellulitu. Sprzętem, z którego korzystamy jest Exilis, który wykorzystuje fale ultradźwiękowe oraz kontrolowane nagrzewanie skóry.

Masaże wykonujemy przy pomocy Rolletic, który uzupełnia lub nawet zastępuje ręce masażysty. W ofercie kliniki znajduje się także skleroterapia, ginekologia estetyczna i mezoterapia igłowa.

Wszystkie zabiegi przeprowadzane są zgodnie z regułami bezpieczeństwa.
W zakres usług medycznych wchodzą badanie EKG i USG, jak również bezinwazyjne badania przełyku i jelita cienkiego. Specjalizujemy się także w rehabilitacji, stosując ledoterapię i krioterapię.

Oferujemy również własny transport sanitarny.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie, warmińsko-mazurskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń