Usługi Remontowo Budowlane Tomefekt Tomasz Pańka

Kompleksowe wykonanie remontów i wykończeń

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Pionierów 8, 82-200 Malbork pomorskie
(3 opinie) napisz opinię
Usługi Remontowo Budowlane Tomefekt Tomasz Pańka

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Tomasz Pańka. Jestem właścicielem firmy budowlanej TomEfekt, w ramach której działalności zajmuję się świadczeniem usług budowlanych, remontowych oraz wykończeniowych. Moja siedziba znajduje się w Malborku, na Pomorzu.
Produkty i usługi
Zajmuję się przede wszystkim przeprowadzaniem usług remontowych oraz budowlanych. Mam do zaoferowania Państwu wiele różnych zadań w tym zakresie, które staram się dokładnie przeprowadzić. Posiadam spore doświadczenie w branży budowlanej, a firmę prowadzę już od kilku lat.

Moja oferta to:
- remonty mieszkań,
- wykonawstwo elewacji,
- budowa domu,
- obsługa inwestycji budowlanych,
- układanie podłóg,
- malowanie i tapetowanie,
- szpachlowanie ścian.

Dodatkowo mogę wykonywać wiele prac wykończeniowych. Możecie mi Państwo zlecić montaż sufitów podwieszanych, zabudowy z kartonu oraz gipsu czy malowanie elewacji. Zajmuję się także świadczeniem usług dekarskich, w ramach których tworzę pokrycia dachowe, a także je wymieniam i naprawiam.

W pracy pomagają mi również inni budowlańcy. Posiadają oni wieloletnie doświadczenie w branży i korzystają z profesjonalnych maszyn czy narzędzi. Dzięki temu wszystkie prace, których się podejmuję przeprowadzane są szybko i dokładnie. Gwarantuję terminową realizację zleceń i wysoką jakość.

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą firmy TomEfekt, zapraszam do odwiedzenia siedziby w Malborku.
Marki i specjalizacje
Usługi hydrauliczne, usługi elektryczne, podwieszanie sufitów, elewacje zewnętrzne, zabudowa z karton-gipsu, malowanie ścian, szpachlowanie ścian.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
R
Rafał
Zlecenia w zakresie budownictwa i remontów przeprowadzają bardzo dokładnie i terminowo. Odpowiednio wywiązują się ze swoich zadań.
A
Artur
Profesjonalnie podchodzą do realizacji swoich zleceń w budownictwie. Dawno nie widziałem tak sumiennie przeprowadzanych remontów.
K
Karolina
Bardzo dobrze przeprowadzają wszelkiego rodzaju prace budowlane. Z całą pewnością warto zlecić im wykonanie remontu czy wykończeń.