Wycena Nieruchomości I Usługi Geodezyjne Tomasz Wieliczko

Świadczymy usługi związane z wyceną nieruchomości i geodezją

Rzeczoznawcy
ul. Widokowa 3, 82-200 Malbork pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Wycena Nieruchomości I Usługi Geodezyjne Tomasz Wieliczko

Informacje

Opis działalności
W Tomasz Wieliczko Wycena Nieruchomości i Usługi Geodezyjne działamy na rynku już od 2003 roku. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Malborku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
W firmie Wycena Nieruchomości Rzeczoznawca Majątkowy Tomasz Wieliczko działamy na polskim rynku już od ponad półtorej dekady. Dzięki wielu latom doświadczenia w pracy w sektorze jesteśmy w stanie sprawnie, dokładnie i szybko wycenić każdą nieruchomość i nie tylko.

Przez lata pracy szlifowaliśmy nasze umiejętności i poznawaliśmy nowe, tak aby nadążyć za szybko zmieniającym się rynkiem. Obecnie możemy poszczycić się szeroką ofertą, w skład której wchodzą między innymi:

- wyceny nieruchomości,
- wycena odszkodowań,
- odszkodowania rolnicze,
- służebność przesyłu,
- kosztorysy,
- wskazanie wartości szkody.

Wybierając nasze usługi, mają Państwa pewność, że stawiamy Państw najlepszy interes na pierwszym miejscu. Przed wyceną przeprowadzamy szczegółowy wywiad i w całym procesie uwzględniamy wiele czynników, tak aby wycena była jak najdokładniejsza.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak również do klientów biznesowych i wszelkiego rodzaju instytucji.

Zachęcamy do kontaktu. Nasi doświadczeni pracownicy z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń