Agriana sp. z o.o.

Zajmujemy się dystrybucją i reprodukcją ziemniaków sadzeniaków

Gospodarstwa rolnicze
ul. Główna 9, 82-224 Szymankowo pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(55) 271 19 84
Agriana sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
W Agriana zajmujemy się reprodukcją i dystrybucją ziemniaków sadzeniaków już od 2014 roku. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Szymankowie na terenie województwa pomorskiego. Zapraszamy do przeczytania oferty.
Produkty i usługi
W Agriana zajmujemy się reprodukcją i dystrybucją wielu gatunków ziemniaków sadzeniaków już od ponad pół dekady.

Nasze plantacje położone są na północy kraju, zapewniając tym samym najwyższą zdrowotność materiału sadzeniakowego. Całość oferowanych sadzeniaków przechowywana jest w magazynach chłodniczych.

Wychodząc naprzeciw ciągle zmieniającym się potrzebom rynku, naszą specjalnością jest rozmnażanie odmian z przeznaczeniem na przetwórstwo chipsów, frytek oraz ziemniaka jadalnego.

W swojej ofercie posiadamy przede wszystkim odmiany chipsowe, takie jak:

- Lady Rosetta,
- Lady Claire,
- Lady Britta,
- Lady Amarilla,
- Lady Valora,
- Hermes,
- Saturna.

Posiadamy też odmiany frytkowe jak na przykład Lady Amarilla, Rock i Amora, a także odmiany jadalne, takie jak między innymi Melody i Orchestra.

Jakość oraz wartość naszej firmy, naszych produktów i usług oparte są na posiadanej wiedzy, umiejętnościach, oddaniu oraz pasji całego naszego zespołu. Agriana Sp. z o.o. to przede wszystkim 94 lata doświadczenia Hodowcy Meijer B.V. - odmian dostarczanych na rynki całego świata. Zarówno podczas hodowli nowych odmian ziemniaka, jak i dostarczając materiał siewny do Rolników, zapewniamy utrzymanie najwyższej jakości standardów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej po więcej informacji.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń