Bagietka Piekarnia Krzysztof Krzemiński

Pieczywo tradycyjne i drożdżówki

Piekarnie
ul. Kwiatowa 5, 82-103 Drewnica pomorskie
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota 8:00 - 16:00
Niedziela 8:00 - 16:00
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Bagietka Piekarnia Krzysztof Krzemiński

Informacje

Opis działalności
Piekarnia Bagietka oferuje szeroki wybór pieczywa. Siedziba działalności znajduje się w Drewnicy, w województwie pomorskim. Właścicielem jest Krzysztof Krzemiński, który zaprasza do kontaktu.
Produkty i usługi
Nie od dziś wiadomo, że świeże, chrupiące pieczywo stanowi podstawę idealnego porannego posiłku. Chleb czy bułka w połączeniu z rozmaitymi dodatkami w postaci sera, szynki i warzyw doda nam energii na cały poranek. Piekarnia Bagietka oferuje szeroki wybór pieczywa pszennego, pełnoziarnistego, razowego i mieszanego oraz domowych wypieków. Działa w tym zakresie już od 1998 roku. W ofercie znajdują się różnego rodzaju bułki oraz chleby, do których należą na przykład:

- chleb meksykański,
- chleb na zakwasie,
- bułki kajzerki,
- bułki grahamki,
- chleb tostowy.

Istnieje możliwość zakupienia drożdżówek i ciast okolicznościowych, do których należą między innymi torty urodzinowe bądź weselne. Do produkcji używa się najlepszej jakości produktów. Zespół firmy składa się z wysoko wykwalifikowanych piekarzy, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobyli głębokie zaufanie wśród wielu osób. Wizytówką działalności są najlepsze ceny na rynku oraz szeroki wybór asortymentu.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. Zachęca się do kontaktu.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń