Usługi elektryczne budownictwo ogólne Adam Gieniusz

Kompleksowe usługi elektryczne.

Ogrzewanie elektryczne
ul. Konopnickiej 1/28, 82-100 Nowy Dwór Gdański pomorskie
(2 opinie) napisz opinię
Usługi elektryczne budownictwo ogólne Adam Gieniusz

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy, której właścicielem jest Adam Gieniusz znajduje się w Nowym Dworze Gdańskim, na terenie województwa pomorskiego. Specjalizujemy się w usługach z zakresu elektroinstalatorstwa. Działaln Działalność w branży prowadzimy nieustannie od 2016 roku.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności naszej firmy jest montaż instalacji elektrycznych i systemów, takich jak inteligentny dom, instalacje alarmowe, instalacje telewizji zbiorczej, instalacje domofonowe i videodomofonowe, instalacje sieci komputerowych tzw. okablowanie strukturalne, instalacje kontroli dostępu, inst. odgromowe.

W naszej ofercie można znaleźć przeglądy instalacji elektrycznych oraz skrzynek bezpiecznikowych. Podejmiemy się również montażu bądź wymiany rozdzielni bezpiecznikowych, gniazdek, włączników i lamp oraz podłączaniem sprzętu AGD.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy budowa linii kablowych i wewnętrznych linii zasilających (WLZ). Jesteśmy także w stanie przenieść układy pomiarowe na zewnątrz budynków. Oprócz tego zajmujemy się budową oświetlenia zewnętrznego na parkingach placach, ogrodach itp.

Posiadamy niezbędne elektryczne świadectwa kwalifikacyjne SEP, eksploatacyjne, dozorowe oraz do wykonywania prac kontrolno- pomiarowych.

Zapraszamy do współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie, warmińsko-mazurskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
A
Acizok
Bardzo podoba mi się ich praca. Super, że aż tak się angażują.
B
Bpeja
Konkurencyjne ceny za usługi z zakresu elektryki, polecam!