Centrum Papiernicze KTT Tomasz Gapski

Nasza Firma - Twoje zadowolenie!

Hurtownie artykułów biurowych
ul. Morska 3, 82-100 Nowy Dwór Gdański pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(55) 246 00 39
Adres korespondencyjny
ul. Morska 3, 82-100 Nowy Dwór Gdański pomorskie

Informacje

Opis działalności
Centrum Papiernicze KTT znajduje się w miejscowości Nowy Dwór Gdański. Przedsiębiorstwem zarządza Tomasz Gapski. Jesteśmy firmą lokalną zajmującą się kompleksowym zaopatrzeniem papierniczo-biurowym.
Produkty i usługi
Do naszej hurtowni zapraszamy również detalistów, którym również oferujemy swoją fachową pomoc.

W przeciwieństwie do innych firm nasza nie jest w żaden sposób ograniczona tzw. katalogiem. Jest on jedynie narzędziem pomocniczym dla klienta przy wyborze produktu, który jest mu w danej chwili potrzebny.

* Artykuły biurowe:
dziurkacze i zszywacze, rozszywacze, zszywki, spinacze i klipsy do papieru, pinezki, szpilki, zwilżacze, nożyczki biurowe, gumki recepturki, taśmy klejące, kleje biurowe, albumy do zdjęć, wizytowniki, identyfikatory, organizery, podkładki i przyborniki na biurko, papiery ksero i komputerowe, deski z klipem, kalkulatory, teczki i torby, stemple, numeratory, poduszki i tusz do stempli, i inne.

* Artykuły szkolne:
farbki szkolne i pędzelki, kredki i kreda, flamastry, plastelina, modelina, kleje, zestawy szkolne, flety, bloki, tornistry, globusy, cyrkle, wycinanki, dzienniczki, zeszyty szkolne, bibułki dekoracyjne, okładki szkolne, i inne.

* Artykuły chemiczne:
serwetki, chusteczki higieniczne, obrusy, ręczniki papierowe, papier toaletowy, kosze, worki na śmieci, apteczki i szafki na klucze, płyny do naczyń, mydła.

* Opakowania jednorazowe:
tacki i talerze papierowe plastikowe, sztućce, słomki, kubki i pojemniki plastikowe, opakowania papierowe do hamburgerów, zapiekanek, hot-dogów, ręczniki i czyściła przemysłowe i inne.

* Usługi:
ksero (czarne-kolor), fax, drukowanie (prac, wizytówek, dyplomów), laminowanie, oprawa prac, nadruki reklamowe (długopisy, notesy, teczki, kalendarze, koszulki, banery, flagi, smycze itd.)
pieczątka w 15m.

* Kalendarze:
książkowe, ścienne, kieszonkowe, zdzieraki iinne.

* Dekoracje i kartki okolicznościowe:
ślubne, urodzinowe, karnawałowe, balony, serpentyny, świeczki, fontanny tortowe, girlandy, maski i karnety okolicznościowe, zaproszenia.

* Urządzenia i materiały eksploatacyjne:
niszczarki, laminatory, bindownice, gilotyny, tusze i tonery do drukarek oryginalne i zamienniki.

Zapraszamy serdecznie do naszej hurtowni!
Marki i specjalizacje
Prowadzimy także drugi oddział naszej firmy.

Centrum Papiernicze "KTT" Tomasz Gapski
Hurtownie artykułów biurowych
ul. Współczesna 1, 80-180 Borkowo pomorskie
(55) 246 00 39

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń