Modrak. Dom wczasowy

Doskonale wyposażone domki letniskowe nad morzem

ul. Spacerowa 16, 84-112 Dębki pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
603 545 045
Adres korespondencyjny
ul. Spacerowa 16, 84-112 Dębki pomorskie

Informacje

Opis działalności
Krzysztof Borysiak prowadzi Dom wczasowy Modrak, który znajduje się w nadmorskiej miejscowości Dębki w województwie pomorskim. Oferujemy Państwu świetnie wyposażone pokoje dla dwóch, trzech i czterech osób w pięknym i zadbanym domku jednorodzinnym. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Dębki to malownicza miejscowość nad polskim morzem. Jest znana z gęstego lasu sosnowego oraz rzeki Piaśnicy. Blisko miejscowości znajdują się 2 rezerwaty przyrody, w których można spacerować i podziwiać przyrodę. Dębki to także idealne miejsce dla miłośników surfingu i innych sportów wodnych. Dom wypoczynkowy Modrak znajduje się blisko plaży nr 19. Udostępniamy Państwu aż 37 miejsc noclegowych w dobrze wyposażonych pokojach 2-, 3- i 4-osobowych. Wyposażenie kwater to między innymi:
- łazienka,
- telewizor,
- radio-budzik,
- zastawa (sztućce, kubki, talerze),
- leżak i parawany,
- dostęp do pralki,
- dostęp do kuchni,
- Wi-Fi.

Na terenie obiektu znajduje się altanka i grill, a także piękny plac zabaw z huśtawką, zjeżdżalnia i trampoliną. Akcesoria takie jak rowery, czy wózki dziecięce można schować w naszym garażu. Klienci mają też dostęp do parkingu.

Naszych gości zapraszamy do restauracji La Costa, którą prowadzimy od 20 lat. Serwujemy pizze oraz dania obiadowe. Menu skomponowane jest z dań polskich i włoskich. Nasi goście mogą liczyć na atrakcyjne zniżki. Podajemy także ciepłe i zimne napoje oraz wino.

Obsługa zawsze stara się być do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do rezerwacji pokoi w Domku wypoczynkowym w Dębkach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń