Pasieka Dębowa

Miód i produkty pszczelarskie
ul. Oliwkowa 1, 81-198 Dębogórze pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
514 315 434
Adres korespondencyjny
ul. Oliwkowa 1, 81-198 Dębogórze pomorskie

Informacje

Opis działalności
Pasieka Dębowa mieści się w Dębogórze, w powiecie puckim, na terenie województwa pomorskiego. Rozpoczęliśmy działalności w 2006 roku. W u nas znajdą Państwo szeroki wybór wybornych miodów.
Produkty i usługi
Pasieka to nasza pasja, wkładamy w tę pracę całe serce, dzięki czemu mamy siłę, by nieustannie poszerzać nasze kompetencje, co skutkuje polepszeniem naszych produktów oraz poszerzeniem ich gamy. Stale odkrywamy nowe smaki, którymi chcemy dzielić się z naszymi Klientami.

Pragniemy zaproponować:

- miody z owocami
- miody tradycyjne
- miody lipowe
- miody wielokwiatowe
- miody spadziowe
- miody wrzosowe
- miody rzepakowe
- miody balsamiczne (korzenne)
- miody kaszubskie

Szczególnie pragniemy wyróżnić miody kremowane z różnymi dodatkami. Są to miody mieszane z dodatkiem rozmaitych ingrediencji. Nie brak tu owocowych smaków, korzennych przypraw, zamorskich specjałów! Ostre zestawienia, delikatne kompozycje, urzekające delikatesy. Wspaniałe połączenie tego, co zdrowe i smaczne, każdy, nawet najbardziej wybredny smakosz znajdzie coś dla siebie, dzięki rozmaitym dodatkom.

Wyróżnić można dodatki takie jak suszone owoce, orzechy, czekoladę, cytrynę, wanilie, chili, pyłkiem kwiatowym i wieloma innymi.

Oprócz tego w swojej ofercie posiadamy bakalie w miodzie, w ich skład natomiast wchodzą takie pozycje jak żurawina w miodzie, orzechy nerkowca, figi, orzechy włoskie, imbir, wiśnia, malina etc.

Ponadto posiadamy bogatą gamę produktów dostosowanych pod kawę i herbatę oraz pyłek kwiatowy, kit pszczeli i wiele innych.

Serdecznie zapraszam na stronę oraz do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
N
nieznany
bardzo dobry miód, bardzo profesjonalna obsługa
N
nieznany
bardzo dobre miody zk