"Hotel Jastarnia"

Hotele
ul. Portowa 35, 84-140 Jastarnia pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
518 919 170
Adres korespondencyjny
ul. Portowa 35, 84-140 Jastarnia pomorskie

Informacje

O nas
Jastarnia posiada szerokie, czyste plaże, bardzo korzystny klimat, przepiękną przyrodę i regionalną zabudowę. Jest idealnym miejscem zarówno dla prawdziwych „wilków morskich”, jak i pasjonatów nurkowania, wędkowania, kite- i windsurfingu, aż po amatorów rodzinnych wypraw łodziami czy rowerkami wodnymi po spokojnej Zatoce.

Dobra infrastruktura - komunikacja miejska, kolejowa, żegluga morska, sprawiają, że dotarcie z Jastarni do Trójmiasta nie jest problemem.

Hotel Jastarnia oferuje wypoczynek w przestronnych pokojach standardowych typu Lux, pokojach o podwyższonym standardzie typu Deluxe, z których każdy ma inną aranżację wnętrz i nazwę oraz Apartamencie Prezydenckim z panoramą na marinę jachtową.

Wszystkie nasze pokoje wyposażone są w klimatyzację.

Goście hotelu mogą korzystać z takich atrakcji i usług jak strefy SPA, relaksujących zabiegów i masaży na ciało, restauracji serwującej m.in. dania kuchni regionalnej, sali konferencyjnej. Ponadto w hotelu jest możliwość wypożyczania rowerów w okresie wakacji, kijków do nordic walking, skorzystania z kącika i placu zabaw dla dzieci. Hotel organizuje m. in. zajęcia fitness, warsztaty z podstaw kitesufingu, zajęcia integracyjne dla grup.
Opis działalności
Hotel Jastarnia jest nowoczesnym obiektem położonym w samym centrum urokliwego kurortu, jakim jest Jastarnia. Sąsiaduje z mariną jachtową, plażą Zatoki Gdańskiej i Morzem Bałtyckim.
Produkty i usługi
DLACZEGO HOTEL JASTARNIA

* Prestiżowa lokalizacja na Półwyspie Helskim
Hotel jest nowoczesnym obiektem położonym w samym centrum Jastarni. Sąsiaduje z mariną jachtową, plażą Zatoki Gdańskiej i plażą Morza Bałtyckiego. W hotelu jest możliwość skorzystania z zajęć fitness, wypożyczenia sprzętu do Nordic-Walking, zarezerwowania rowerów, a w okresie od lipca do sierpnia udziału w bezpłatnych warsztatach z podstaw kitesurfingu.

* Wysoki standard hotelu i profesjonalna obsługa
Hotel dysponuje nowoczesnymi pokojami LUX (standardowe) i DELUXE (o podwyższonym standardzie). Hotelowa restauracja zakwalifikowana jest do sieci „Dziedzictwo Kulinarne - Pomorskie". Otrzymała również rekomendację HolidayCheck2018, w roku 2015 dyplom od Wiceprezesa Rady Ministrów i Ministra Gospodarki. Restauracja należy do Sieci Dziedzictwo Kulinarne. Szef kuchni został wyróżniony Kucharzem roku 2018 - Mistrzowie Smaku: powiatu puckiego i województwa pomorskiego.

* Hotel dlarodzin z dziećmi
W hotelu również najmłodsi Goście poczują się doceniani - dostępne jest dla nich specjalne menu, kącik zabaw wewnątrz budynku oraz zewnętrzny plac zbaw. W wakacje, w święta, w wybranych terminach i na życzenie prowadzone są gry i zabawy z udziałem animatorów. Ponadto w mieście i w okolicy oferowanych jest wiele atrakcji dla dzieci.


Oferta Hotelu Jastarnia:

SPA
Chwile relaksu i wypoczynku w nadmorskim SPA. Morze sprzyja relaksowi oraz dbałości o zdrowie i urodę. To także niezapomniane chwile relaksu i odprężenia.

GABINET MASAŻU
To idealne miejsce na odprężenie i relaks. Masaż nie tylko relaksuje i poprawia samopoczucie, ale również znakomicie łagodzi napięcia mięśniowe i dolegliwości bólowe.

RESTAURACJA
Jest idealnym miejscem do miłego spędzenia czasu oraz zasmakowania wspaniałych potraw kuchni polskiej i regionalnej oraz kuchni świata.

SALA KONFERENCYJNA
Szukasz idealnego miejsca na organizację konferencji, szkolenia, imprezy integracyjnej czy też sympozjum? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych województw:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń