Villa Natalia Tomasz Adamczak

Noclegi i kwatery prywatne nad morzem

Noclegi i kwatery prywatne
ul. Świętopełka 15, 84-141 Jurata pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
602 171 749
Adres korespondencyjny
ul. Świętopełka 15, 84-141 Jurata pomorskie

Informacje

Opis działalności
Villa Natalia to spokojne, przytulne miejsce do wypoczynku nad morzem. Proponowane przez nas apartamenty mogą Państwo wynająć w Juracie w województwie pomorskim. Nasi pierwsi Klienci mogli zagościć tu już w 1999 roku. Właścicielem Villi Natalia jest Tomasz Adamczak.
Produkty i usługi
Mając urlop lub wakacje, zawsze chcemy, aby ten czas został wykorzystany jak najlepiej. Jest to moment na odpoczynek od nauki, pracy i obowiązków. Pensjonaty nad morzem to idealne rozwiązanie na wyciszenie się i odetchnięcie od codziennego zgiełku. Villa Natalia to wybór wielu pokoi w różnych, niskich cenach.

W naszych apartamentach dbamy o porządek. Chcemy, aby każdy z Klientów poczuł się u nas jak w domu. Spokojna dzielnica sprzyja ciszy, a znajdujące się nieopodal jadłodajnie i sklepy zapewnią pełen komfort wypoczynku. Plaża jest oddalona od naszego hotelu o zaledwie 350 metrów.

Hotel proponuje Państwu między innymi:

- pokoje z łazienką i dostępem do kuchni,
- bezpłatny parking na terenie hotelu,
- pokoje z balkonami,
- opłatę klimatyczną wliczoną wcenę wynajmu.

Gwarantujemy, że po odwiedzinach w naszym apartamencie, wrócą Państwo do domu w pełni wypoczęci. Zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie i do zarezerwowania noclegu. Mogą nas Państwo odwiedzić również w naszym biurze w Juracie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń