Delta Krokowa sp. z o.o. sp.k.

Z nami wybudujesz, ocieplisz i wykończysz

Materiały budowlane
ul. Kolejowa 21, 84-110 Krokowa pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Delta Krokowa sp. z o.o. sp.k.

Informacje

Opis działalności
Firma Delta działa od 1997 roku. Nasza siedziba mieści się w pomorskiej Krokwi. Zajmujemy się dystrybucją materiałów budowlanych.
Produkty i usługi
Wraz z rozwojem firmy, rozszerzaliśmy także nasz asortyment. Obecnie zajmujemy się sprzedażą chemii budowlanej, materiałów budowlanych oraz materiałów wykończeniowych.

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór profesjonalnych materiałów, które pozwolą na całkowite wybudowanie obiektu i jego wykończenie. Dzięki różnorodności produktów jesteśmy pewni, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Jesteśmy dystrybutorem działającym na teren całego województwa pomorskiego. Posiadamy dwa oddziały - w Minkowicach i we Władysławowie.

W naszej ofercie budowlanej znajdują się:

- cegły,
- cement,
- okna,
- drzwi,
- systemy kominkowe,
- stal i profile budowlane,
- styropian,
- drewno konstrukcyjne.

Zaopatrujemy także w dachówki i blachodachówki, oraz wszystkie inne elementy potrzebne do stworzenia dachów. Sprzedajemy materiały na opał i artykuły ogrodowe.

Proponujemy także ogromny wybór narzędzi znanych marek. Polecamy Państwa uwadze wiertarki, wkrętarki, wyrzynarki, szlifierki, agregaty, myjki ciśnieniowe czy piły. W Delcie zakupią Państwo także całkowite wyposażenie skrzynki z narzędziami.


Otworzyliśmy sklepy znanej w całej Polsce marki Delikatesy Centrum, która pozwala na zakup świeżej żywności i środków codziennego użytku.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy Delta na jej stronie internetowej.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń