Aquarius Gem Shipping Spedycja, Transport Międzynarodowy Gabriela Szemrowicz

Spedycja i Logistyka.

ul. Ogrodników 26, 81-198 Pierwoszyno pomorskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(58) 679 17 77
586791777
501567267
501479090
biuro@aquarius-gem.pl
Aquarius Gem Shipping Spedycja, Transport Międzynarodowy Gabriela Szemrowicz

Informacje

O nas
Wiedza, fachowość i wieloletnie doświadczenie naszego zespołu sprawiają, że możemy zapewnić Klientom wzorcową realizację usług spedycyjnych. Służymy kompetentną radą, pomocą oraz błyskawicznym i skutecznym działaniem na każdym etapie realizacji powierzonego nam zadania. Naszym mottem jest dbałość o najwyższy standard współpracy z Klientem.

Naszym klientom oferujemy konsultacje na każdym etapie procesu spedycyjnego. Zapewniamy doradztwo w zakresie organizacji transportu w eksporcie i imporcie, pomoc w przygotowaniu dokumentów transportowych, pomagamy w załatwianiu formalności związanych z legalizacją dokumentów wysyłkowych w eksporcie oraz doradzamy w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych.

Od 2008 roku jesteśmy członkiem Polskiej Izby spedycji i Logistyki. Pracujemy w oparciu o Ogólne Polskie Warunki Spedycyjne (OPWS 2010).

Jeśli szukacie Państwo jednocześnie: terminowych dostaw, solidnej informacji, korzystnej ceny, fachowej i przyjaznej obsługi zapraszamy do współpracy z AQUARIUS GEM SHIPPING.

Transport międzynarodowy, międzynarodowy transport, transport kolejowy, transport drogowy, organizacja transportu, przesyłki drobnicowe, drobnicowe przesyłki, przesyłki międzynarodowe, międzynarodowe przesyłki, przewoźnik drogowy, przewoźnik kolejowy, transport lądowy, transport lądowy międzynarodowy, transport krajowy, transport krajowy lądowy, fcl, ftl, lcl, ltl, imo, t1, organizacja transportu kolejowego, organizacja transportu towarów w tranzycie, organizacja transportu towarów niebezpiecznych, organizacja przewozu drobnicy, organizacja transportu ładunków cało-kontenerowych, organizacja transportu ładunków całokontenerowych, organizacjatransportu ładunków cało-plandekowych, organizacja transportu ładunków całoplandekowych, transport kontenerów, transport międzynarodowy kontenerów, transport krajowy kontenerów, transport zagraniczny, przewozy zagraniczne, transport ładunków, transport krajowy ładunków, transport międzynarodowy ładunków.
Opis działalności
Aquarius Gem Shipping Pomagamy naszym klientom w organizowaniu transportu międzynarodowego w sposób fachowy, rzetelny, bezpieczny i przyjazny, i w korzystnej cenie. Jako spedytor międzynarodowy działamy na rynku transportowym od 2008 roku. Oferujemy kompleksowe usługi spedycyjne towarów w eksporcie i imporcie, do i z wszystkich miejsc w kraju i na świecie - drogą morską, lądową i powietrzną. Podstawą naszej pracy jest solidność, kompetencje i zaangażowanie doświadczonego zespołu oraz działanie na rzecz i dla dobra klienta. SPEDYCJA TO NASZA PASJA!
Produkty i usługi
Transport morski

Dzięki dobrej znajomości rynku frachtowego i wieloletniej współpracy z uznanymi w branży transportowej, wypróbowanymi globalnymi i lokalnymi partnerami, jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom wysyłkę wskazanego ładunku drogą morską w imporcie i eksporcie do dowolnego obszaru świata.

Transport lądowy - drogowy i kolejowy

Współpraca z profesjonalnymi przewoźnikami drogowymi i kolejowymi pozwala nam na dostosowanie się do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

W zakresie transportu lądowego oferujemy:
• organizację transportu ładunków cało-kontenerowych (FCL) i cało-plandekowych (FTL) - transportem drogowym i intermodalnym,
• organizację przewozu drobnicy (LCL, LTL),
• organizację transportu towarów niebezpiecznych IMO,
• organizację transportu towarów w tranzycie (T1),
• organizację transportu kolejowego.

Transport lotniczy

Obsługa spedycyjna dotycząca przesyłek lotniczych jest dedykowana tym klientom, dla których termin dostarczenia przesyłki odgrywa podstawową rolę.

W oparciu o wieloletnią współpracę z doświadczonymi i uznanymi partnerami krajowymi i zagranicznymi oraz z renomowanymi liniami lotniczymi oferujemy zakres usług obejmujący m.in.:
• kompleksową obsługę przesyłek w relacji import/eksport z dowolnego miejsca na świecie,
• realizację zleceń niezależnie od warunków dostawy,
• obsługę przesyłek w relacji „door-to-door” – odbiór przesyłek od nadawcy, aranżację frachtu lotniczego, obsługę lotniskową, dostarczenie przesyłki do finalnego odbiorcy,
• obsługę celną i dokumentacyjną w kraju nadania i w kraju docelowym,
• obsługę celną fiskalną w krajach UE,
• dobór optymalnej trasy przewozów i przewoźników.

Odprawa celna

Współpracując, na bazie podpisanych umów, z wyspecjalizowanymi agencjami celnymi proponujemy obsługę w ramach obowiązujących gospodarczych procedur celnych w eksporcie oraz imporcie.
Marki i specjalizacje
Ubezpieczenia

Dbając o bezpieczeństwo ładunków naszych Klientów oferujemy naszym klientom ubezpieczenie typu CARGO na towary przewożone drogą morską oraz lądową i lotniczą. Właściwie zawarte ubezpieczenie cargo zapewnia ochronę interesów właściciela przewożonego ładunku w przypadku wszelkich zdarzeń, na skutek których ładunek może ulec uszkodzeniu bądź utracie.

Magazynowanie

Stale współpracujemy z firmami specjalizującymi się w magazynowaniu/składowaniu powierzonych ładunków.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

hq,
rf,
fl,