Evidecor Ewelina Pronin

Piękno i elegancja firan i zasłon

Zasłony, firanki i karnisze
ul. Topolowa 11, 84-100 Puck pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
666 191 393
Może cię zainteresować
Evidecor Ewelina Pronin

Informacje

Opis działalności
Firma Evidecor to producent szytych na miarę zasłon i firan. Dbamy o to aby jakość wykonania niezmiennie łączyła się z elegancją końcowego produktu. Mieścimy się w Pucku i działamy na terenie województwa pomorskiego. Właścicielką firmy jest Ewelina Pronin.
Produkty i usługi
Evidecor to firma z Pucka, która specjalizuje się w szyciu zasłon i firan na miarę. Dbamy o elegancję i funkcjonalność naszych produktów. Mamy za sobą wieloletnie doświadczenie. Właścicielką firmy jest Ewelina Pronin.

Tworzymy rzeczy, które cieszą oko. Dla nas kwestia piękna i estetyki jest niezwykle istotna, jednak z równą uwagą traktujemy kwestię funkcjonalności. Szyjemy firany i zasłony na miarę, ale nasza pełna oferta to:
• firany tradycyjne,
• firany sznurkowe i panelowe,
• zasłony,
• karnisze sufitowe i metalowe,
• rolety rzymskie i austriackie.
Zatrudniamy doświadczonych pracowników o wysokich umiejętnościach w zakresie szycia. Równocześnie stawiamy na kreatywność i oryginalność pomysłów jednak chętnie też realizujemy projekty klientów. Stosujemy bogatą kolorystykę i wzornictwo oraz różnorodne materiały. Zajmujemy się także montażem karniszy, szyb i mechanizmów do rolet.

Można u nas nabyć także galanterię do dekoracji okiennych, a wśród nich różnego typu klamry do zasłon, przelotki, gipiury i magnesy.

Działamy na terenie województwa pomorskiego. W razie potrzeby chętnie we wszystkim doradzimy dlatego zachęcamy do kontaktu.

Serdecznie zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń