PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA TEST

Badania psychologiczne i badania medycyny pracy

Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci
ul. Wojska Polskiego 2A (rondo M. Płażyńskiego - I piętro), 84-100 Puck pomorskie
(3 opinie) napisz opinię
PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA TEST
ul. Wojska Polskiego 2A (rondo M. Płażyńskiego - I piętro), 84-100 Puck pomorskie
Telefon
PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA TEST

Informacje

Opis działalności firmy PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA TEST w Puck
PRACOWNIĘ PSYCHOLOGICZNĄ TEST założyliśmy w Pucku, w województwie pomorskim. Działamy już od 1991 roku, a właścicielką firmy jest Ewa Kohnke, która działa jako biegły sądowy. Do naszych głównych zadań należy przeprowadzanie specjalistycznych badań psychologicznych.
Produkty i usługi
W PRACOWNI PSYCHOLOGICZNEJ TEST przeprowadzamy badania dla badań sądowych, pracujących w konkretnych zawodach oraz kandydatów do zawodu objętego obowiązkiem badan psychologicznych zawodowych, zgodnie z metodyką badań psychologicznych lub chcących przedłużyć licencję uprawnień.

Badaniom podlegają kierowcy" kat B" kierujący pojazdami służbowymi, pojazdami uprzywilejowymi lub przewożący materiały niebezpieczne, instruktorzy nauki jazdy ,inspektorzy ruchu drogowego, operatorzy maszyn podnośnikowych, budowlanych, wózków jezdniowych z napędem silnikowym, pracujący na wysokości.

Oferujemy badania medycyny pracy, takie jak:
- badania wstępne,
- badania okresowe,
- badania kontrolne.

W PRACOWNI PSYCHOLOGICZNEJ "TEST" w Pucku, można określić po badaniu psychologicznym współczynnik IQ a także wykonać badania osobowości opisanej pod kątem klinicznym czy funkcjonowania społecznego.

Oprócz specjalistycznych badań dla konkretnych grup zawodowych oferujemy także pomoc psychologiczną. Prowadzimy psychoterapię dla osób, które zmagają się z depresją, czy są w trudnej sytuacji życiowej. Zapewniamy wsparcie dla każdego, kto stracił bliską mu osobę, albo ma problemy w pracy lub problemy rodzinne.

Zachęcamy do kontaktu - PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA TEST.
Zasięg działania
Firma PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA TEST z Puck świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
D
Dorota
Miałam tu robione badania, za nim zatrudniłam się w pracy komornika. Pani psycholog była niezwykle profesjonalna i bardzo sprawnie przeprowadziła badanie.
J
Jędrzej
Byłem tutaj na badaniach, kiedy ubiegałem się i pozwolenia na broń. Pani, która wykonywała ze mną testy, dokładnie wyjaśniła mi zasady całego badania. Niczym się nie stresowałem. Polecam również za możliwość ustalenia dogodnego terminu.
M
Maks
Mają bardzo krótkie terminy oczekiwania na badania dla kierowców zawodowych. Testy zostały wykonane w bardzo miłej atmosferze. Wyniki mogłem odebrać bardzo szybko.