Przewiert-Tech Tomasz Busz

Kompleksowe prace ziemne

Budowa i eksploatacja rurociągów
84-100 Rzucewo 23 pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Przewiert-Tech Tomasz Busz

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Przewiert-Tech istnieje na rynku od 2010 roku. Siedziba mieści się w Rzucewie, w powiecie puckim, na terenie województwa pomorskiego. Specjalizujemy się w wykonywaniu przecisków i przewiertów. Osobą decyzyjną jest Tomasz Busz.
Produkty i usługi
Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość oferowanych usług. Zajmujemy się wykonywaniem różnego rodzaju przewiertów i przecisków. Ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych, które są w trakcie budowy domu, a także właścicieli mniejszych i większych przedsiębiorstw.

Zakres naszych działań obejmuje:
- wykonywanie przewiertów horyzontalnych,
- wykonywanie przewiertów sterowanych,
- wykonywanie przecisków,
- wykonywanie przewodów kanalizacyjnych,
- roboty ziemne,
- wprowadzanie urządzeń do gruntu,
- świadczenie usług koparką,
- montaż i wykonawstwo instalacji gazowych,
- montaż i wykonawstwo instalacji wodno-kanalizacyjnych.
Pracujemy przy użyciu specjalistycznego i nowoczesnego sprzętu, dzięki któremu możemy sprawnie i bezproblemowo wykonać powierzone nam obowiązki zawodowe. Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie poparte wieloma certyfikatami, które uprawniają do pracy w zawodzie. Służymy Państwu pomocą i fachowym doradztwem na każdym etapie współpracy.

Wszystkie prace ziemne realizowane są zgodnie z wcześniej sporządzonymi planami i projektami. Wszelkie szczegóły ustalamy z klientami. Do każdego zadania podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i starannością.

Przewierty horyzontalne wykonujemy przy pomocy specjalnej głowicy sterującej, która jest prowadzona żerdziami wiertnicy w kierunku zaplanowanego punktu wyjścia. Przewierty sterowane odbywają się przy zastosowaniu wiertnic, które mają małe wymiary i niewielkie wymogi co do placu budowy. Ta metoda sprawdza się podczas wykonawstwa kolektorów i przewodów kanalizacyjnych, których średnica sięga 150-600 mm, a długość nie przekracza 250 metrów.

Specjalizujemy się też w robotach ziemnych i świadczeniu usług koparką. Jesteśmy również odpowiedzialni za montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych i gazowych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń