Kris Krzysztof Goyke

Rzetelne prace brukarskie

Brukarstwo
ul. Wejherowska 55, 84-100 Sławutowo pomorskie
(4 opinie) napisz opinię
Kris Krzysztof Goyke

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Krzysztof Goyke i jestem właścicielem firmy budowlanej o nazwie KRIS. Zajmuję się przede wszystkim wykonywaniem prac brukarskich oraz układaniem kostki brukowej. Moja siedziba znajduje się w Sławutowie, na Pomorzu.
Produkty i usługi
Głównym profilem mojej działalności jest wykonywanie różnego rodzaju prac brukarskich, jak również układanie kostki brukowej w różnych miejscach. Działalność prowadzę już od 2015 roku, dzięki czemu zdołałem nabyć cenne doświadczenie branżowe. Zawsze służę radą oraz pomocą.

Zakres moich usług to na przykład:
- układanie kostki brukowej,
- prace brukarskie,
- układanie kostki na parkingach,
- układanie kostki na tarasach,
- karczowanie terenu.

Dodatkowo mogę przeprowadzać różnego rodzaju wykopy oraz roboty ziemne. W tym zakresie wykonuję na przykład takie zadania, jak wykopy pod instalacje elektryczne, wykopy pod instalacje sanitarne, wodno-kanalizacyjne czy nawet wykopy fundamentowe. Przeprowadzam także korytowanie pod chodniki.

Dysponuję nowoczesnymi i profesjonalnymi koparkami czy innymi maszynami budowlanymi, które pozwalają mi na odpowiednie przeprowadzenie prac ziemnych czy fundamentowych. Zatrudniam także wykwalifikowaną kadrę operatorską, która umiejętnie korzysta z posiadanych pojazdów.

Serdecznie zachęcam do kontaktu z firmą KRIS, a także do nawiązania współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
R
Rafał
Nie znam lepszej firmy brukarskiej, która funkcjonowałaby w najbliższej okolicy.
D
Dominika
Jakiekolwiek prace ziemne czy fundamentowe nie stanowią dla nich żadnego problemu. Z całą pewnością warto im zaufać.
G
Grzesiek
Polecam ich usługi z czystym sumieniem. Od razu wiadomo, że Pan Krzysztof posiada spore doświadczenie, które skrzętnie wykorzystuje w swojej pracy.
R
Robert
Z całą pewnością jest to profesjonalna firma brukarska. Zawsze dokładnie i terminowo wykonują wszystkie powierzone im zlecenia.