Biuro Detektywistyczno-Doradcze Aton-Hawk Wojciech Jastrzębowski

Zajmujemy się poszukiwaniem zaginionych

Agencje detektywistyczne
ul. Sosnowa 37, 76-200 Dębnica Kaszubska pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
501 373 602
Adres korespondencyjny
ul. Sosnowa 37, 76-200 Dębnica Kaszubska pomorskie

Informacje

Opis działalności
Biuro Detektywistyczne Aton-Hawk działa na rynku od 2010 roku, świadcząc usługi dla Klientów indywidualnych oraz firm. Właścicielem działającego w Słupsku, w województwie pomorskim biura jest Wojciech Jastrzębowski.
Produkty i usługi
Jesteśmy profesjonalnym biurem detektywistycznym, działającym nawetw trudnych sytuacjach. Naszym celem jest skuteczność, która usatysfakcjonowałaby nawet najbardziej wymagających Klientów. Klienci decydujący się na skorzystanie z oferty biura mogą być pewni, że zostaną potraktowani w pełni profesjonalnie, a ich sprawa będzie prowadzona indywidualnie. Podczas realizowania zleceń detektywi korzystają z najnowszych technologii obserwacji i analizy danych oraz używają sprawdzonych technik śledczych.

Nasza oferta obejmuje między innymi:

- zdrady,
- sprawy rodzinne,
- sprawy gospodarcze,
- sprawy kryminalne,
- ochrona w biznesie.

Ponadto nasza oferta obejmuje również pomoc w doborze i montażu dyskretnego monitoringu, kontrola miejsc, w których mogły zostać zainstalowane podsłuchy i kamery, wykrywanie i dezaktywacja kamer i podsłuchów, ustalenia składników majątkowych, sprawdzanie zasadności wypłat szkód ubezpieczeniowych.

Klienci mogą być przekonani, że cechuje nasz profesjonalizm, pełne zaangażowanie oraz wykorzystanie maksimum umiejętności i możliwości. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdej sprawy.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Biurem Detektywistycznym Aton-Hwak ze Słupska.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń