Maciej Nastały

Zakładam i pielęgnuję ogrody przez cały rok

Ogrodnictwo
ul. Podgórna 2 lok. 1, 76-220 Główczyce pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
790 458 480
Adres korespondencyjny
ul. Podgórna 2 lok. 1, 76-220 Główczyce pomorskie

Informacje

Opis działalności
Firma Macieja Nastały zajmuje się usługami ogrodniczymi od 2018 roku. Siedziba znajduje się w Główczycach, w województwie pomorskim. Jeżeli potrzebujecie Państwo ogrodnika, który zna się na roślinach i potrafi wkomponować je w teren, zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
Nasza firma zajmuje się kompleksową pielęgnacją i zakładaniem ogrodów. Wiemy, że ogród powinien być pięknym miejscem, w którym można się zrelaksować i odpocząć. Prawidłowo wkomponowane drzewka, kwiaty, rośliny i inne akcesoria mogą zwiększyć estetyczne doznania i wpłynąć na komfort odpoczynku.

Jednak, aby ogród rozkwitł należy dobrać odpowiednie kwiaty, które będą rozwijały się na danym typie podłoża, dobrze się przyjmą i będą kwitły w wybranym przez nas okresie.

Oferujemy Państwu swoją wiedzę i doświadczenie w kwestii projektowania pięknych ogrodów. Nie tylko pomagamy w ich zakładaniu, ale również pielęgnujemy je przez cały rok. Dbamy o to, aby rozkwitały na wiosnę i były przygotowane na okres zimowy.

Zajmujemy się także produkcją akcesoriów ogrodniczych. Oferujemy Państwu:
- wiaty ogrodowe,
- daszki,
- zadaszenia,
- altany ogrodowe,
- tarasy ogrodowe,
- ogrodzenia drewniane,
- meble ogrodowe,
- drewutnie,
- ławy ogrodowe.

Zajmujemy się nawadnianiem ogrodów, sprzątaniem, grabieniem liści, koszeniem trawy i wieloma innymi usługami związanymi z ogrodnictwem. Wszystkie meble ogrodowe i altany, są przygotowywane według potrzeby Klienta.

Jeżeli marzy się Państwu piękny i zadbany ogród zapraszamy do kontaktu z firmą Macieja Nastały. Pracujemy na terenie województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
zachodniopomorskie, pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń