Gras PPPH

Producent hydrantów wewnętrznych przeciwpożarowych

Sprzęt i zabezpieczenia przeciwpożarowe
ul. Sławieńska 12, 77-231 Korzybie pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
(59) 857 73 03
Gras PPPH

Informacje

Opis działalności
Piotr Grabowski jest właścicielem Prywatnego Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Handlowego Gras. Nasza siedziba znajduje się w Korzybiu, w województwie pomorskim. Od 1985 roku zajmujemy się produkcją sprzętu przeciwpożarowego oraz sprzętu BHP i ratownictwa.
Produkty i usługi
Przedsiębiorstwo Grass posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji hydrantów i wszelakich elementów związanych z bezpieczeństwem i systemami przeciwpożarowymi.

Nasze hydranty trafiają do obiektów sportowych, handlowych, fabryk, stacji paliw, domów mieszkalnych i luksusowych obiektów, czy domków jednorodzinnych. Nowoczesna linia produkcyjna skupia się głównie na produkcji hydrantów wewnętrznych z wężem półsztywnych DN19, DN25, DN33 i z wężem płaskoskładanym DN52. Dostarczamy także hydranty specjalnego przeznaczenia.

W naszym asortymencie można znaleźć:
- skrzynki nawodnionego pionku,
- szafki ochronne na gaśnice,
-wieszaki,
- stojaki na gaśnice,
- szafki ochronne na nosze,
- sprzęt ratowniczy,
- skrzynki opatrunkowe,
- przejezdne zestawy gaśnicze,
- szafki na koce,
- hydronetki.

Nowoczesne technologie pozwalają nam stworzyć hydranty z obowiązującymi normami i standardami w zakresie ochrony przeciwpożarowej EN. Produkty otrzymały Certyfikaty Zgodności EC wydane przez Jednostkę Certyfikującą Wyroby przy CNBOP w Józefowie k/Warszawy.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Grass z Korzybia. Więcej informacji o naszych produktach można uzyskać na stronie internetowej.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Z
K
Zadowolony klient
EKSTRA WYKONANIE, żadnych zastrzezeń